ďťż
Home chevysphereOfensywa Teatralna, 26-27.10.2012, PoznańDni Fantastyki 2013 - 25-26 Maja, WrocławCasiono- Polonia Star Night coś tam- 26 września26.10.1326.01.201126.01.2013X-wing - gra figurkowaCXLIII Imperiada - paĹşdziernik 2015Konkurs z okazji Dnia Gwiezdnych WojenZnawca komiksĂłw poszukiwany 16 - Zaklęta miłość.rmvb
Lista plików mp3 do pobrania, pobierz, download
Lista plików jpg do pobrania, pobierz, download
WILD jak go stosować
[30.01.10]The Amp Jackers - Muffin (The Muffin Remix)
513, Struktura organizacyjna zespołu projektowego, Struktura organizacyjna zespołu projektowego
Link
 

chevysphere

Cześć!

Moi dobrzy znajomi organizują grę miejską "Pionierzy na Dzikim Zachodzie" dotyczącą tematyki osadnictwa polskiego we Wrocławiu od 1945 r. Czyli klimaty Szaberplacu, komisji ludowych etc. Gra odbędzie się w sobotę 26 września. Potrzebni są ludzie do pomocy w imprezie - konkretnie do obsługi stacji gry. Nie potrwa to długo, cały czas zabawy to około 2 godzin. Chętni dostaną potrzebne kostiumy i rekwizyty, więc jedyne co trzeba poświęcić to trochę wolnego czasu

Stronę dotyczącą gry znajdziecie tu:

https://www.facebook.com/events/1044186278977957/

Zarys fabuły:

Grupa osób poznaje się w pociągu, którym jadą do Wrocławia. Jako że podróż jest długa i nudna, zaprzyjaźniają się i postanawiają się trzymać razem i razem stawiać czoła przeciwnościom losu we Wrocławiu. Po przybyciu do miasta grupa się rozdziela. Na Dworcu zostają wszyscy oprócz Kazimierza Wiśniewskiego. Idzie on szukać swojej rodziny, która już wcześniej miała przyjechać do Wrocławia. Kazik udaje się do PUR-u. Przyjaciele umawiają się, że spotkają się w wyznaczonym miejscu o wyznaczonej godzinie. Po jego powrocie mają udać się razem do jego rodziny, która zagwarantuje nocleg.
Kazik jednak nie przychodzi o umówionej godzinie pod główne wejście na Dworzec Nadodrze, gdzie miał się spotkać z resztą towarzyszy. Zadaniem graczy jest odnalezienie owego zaginionego kolegi. Cała drużyna, która się zapisała, przechodzi od stacji do stacji, szukając swojego kompana i przy okazji poznając realia powojennego Wrocławia.

Jeśli ktoś z Was ma 26 września czas i chęć pomocy w projekcie, dajcie mi proszę znać Gra wygląda na świetną i może być z tego niezła zabawa!


W tę sobotę będzie Imperiada dnia Nie 15:56, 06 Wrz 2015, w całości zmieniany 1 raz tutajpoczkategori