ďťż
Home chevyspherePiwo :DAaaaa..... PrzerażająceTrailer Rogue OneBieg dla Maćka- 2 czerwcaWFGW w mediachWrocław Fantastyczny03.02.2016THX 1138 w kinie (1 marzec)15.12.2012Szare miecze- "reaktywacja" tj. kontynuacja:) 16 - Zaklęta miłość.rmvb
Lista plików mp3 do pobrania, pobierz, download
Lista plików jpg do pobrania, pobierz, download
WILD jak go stosować
[30.01.10]The Amp Jackers - Muffin (The Muffin Remix)
513, Struktura organizacyjna zespołu projektowego, Struktura organizacyjna zespołu projektowego
Link
 

chevysphere

Dziś o 20 oglądam na mojej ukochanej ostatnio telewizji Puls 2 "7 bestii" ("The 7 Adventures of Sinbad") i jaram się jak diabli. Coś o takim tytule musi być zabawnie kiepskie.

Uwielbiam produkcje The Asylum, odkąd pewnego razu w gościach nocowałem z telewizorem i przed snem obejrzałem sobie "Abraham Lincoln kontra zombie" (mockbuster filmu "Abraham Lincoln: łowca wampirów"). Wczoraj widziałem "American Warships" (mockbuster "Battleship") i było w nim sporo elementów, które tak lubię: droższe i bardziej efekciarskie ujęcia wykorzystywane po parę razy, żeby zaoszczędzić; sceny zmontowane z ujęć, które wyraźnie do siebie nie pasują; trochę kiepskiego aktorstwa na drugim planie i fatalnego w epizodach. Nie był to raczej jeszcze poziom "Atlantic Rim" (mockbustera "Pacific Rim"), w którym główny bohater był zagrany jak niezrównoważony psychicznie, ale i tak przyjemnie się oglądało.

Czekam, aż zrobią mockbustera "Gwiezdnych wojen", ale myślę, że mogą się nie odważyć. Chociaż "Erę hobbitów" nakręcili.


Po obejrzeniu "Ery dinozaurów", czyli przeróbki "Parku jurajskiego", pomyślałem, że jednak The Asylum może przerobić wszystko i obniżyć poziom jeszcze bardziej, niż się spodziewam - tyle zaliczyłem WTF-ów (taka scena zatłuczenia odpornego na shotguna dinozaura deską i kijem hokejowym - cudo). Nie zdziwię się, jeśli zrobią mockbuster "Rogue One".

Teraz na Pulsie 2 zaczyna się "Ogniste tornado". Fanom kiepskiego kina polecam, bo przechodzi ludzkie wyobrażenie - te dialogi, te efekty specjalne, ten absurd... Wcześniej nie znałem Cinetel Films, ale przebija produkcje Syfy i dorównuje The Asylum.
Niestety nie miałam wątpliwej przyjemności obejrzeć "Ognistego tornado". Oglądała moja kuzynka i pisała że to było kino najwyższych lotów szczerze żałuję że ominął mnie taki cud kinematografii
W "Rekinado 3", które zapowiada się akurat na niezłą komedię (jedynka mnie mało ruszyła, dwójka mnie rozczarowała), jest co najmniej jedno nawiązanie do SW. Zwiastun, ostatnie kilka sekund: https://youtu.be/3kh9Pnw5SRk?t=97


Cała końcówka jest iście kosmiczna
Się zastanawiam czy oglądnąć ten film, ale wcześniej chciałem spytać Was o to czy ktoś o nim słyszał, bądź nawet widział.

http://www.filmweb.pl/film/Special+Dead-2006-290236