ďťż
Home chevysphereXCI Imperiada - Maj 2011 (Majówka p.w. Sansweeta)Major ! Wrocław ! 18-20.03.2011NOWY SEZON TRENINGOWY 2011/201230.07.2011 single openXCVI Imperiada - Październik 201127-29.05.2011XCIII Imperiada - Lipiec 2011XCVII Imperiada - Listopad 2011XCVIII Imperiada - Grudzień 2011LXXXVIII Imperiada - Luty 2011 16 - Zaklęta miłość.rmvb
Lista plików mp3 do pobrania, pobierz, download
Lista plików jpg do pobrania, pobierz, download
WILD jak go stosować
[30.01.10]The Amp Jackers - Muffin (The Muffin Remix)
513, Struktura organizacyjna zespołu projektowego, Struktura organizacyjna zespołu projektowego
Link
 

chevysphere

Czy ktoś się wybiera? Ja być może, w każdym razie nocleg sobie dzisiaj załatwiłem

Strona oficjalna:

http://www.starforce.eu/


Miałem założyć, ale nie chciałem wyjść na nadgorliwca. Nie mogłeś poczekać do imperiady?

Z pewnością ja i Obi-Mace jedziemy. Nawet dzisiaj popracowałem trochę nad moją prelką. Co do noclegu, to na dzień dzisiejszy planuję pierwszą noc spędzić na fortowej pryczy, a drugiej po wyjściu z knajpy skierować się na dworzec i spać w pociągu do domu. Wszystko jednak może się jeszcze zmienić.
To ja w imieniu organizatorów zapraszam wszystkich. Mam nadzieję iż Wrocław przybędzie sporą ekipą
Czas na jakieś konkrety; na Imperiadzie wyszło, że w sumie na StarForce`a jedzie niewiele osób. Ustaliliśmy, żeby wyruszyć wcześnie w piątek i nim się wszystko zacznie, pozwiedzać co nieco, rozejrzeć się po mieście itp.

I tak, pociągi bez przesiadek:

*odjazd 7:24, przyjazd 13:18, czas podróży 5 h 54 min, Regio Przewozy Regionalne, tylko 2 kl, cena biletu normalnego - 33,7 zł

*odjazd 8:40, przyjazd 13:51, czas podróży 5 h 11 min, InterRegio Przewozy Regionalne, tylko 2 kl, cena biletu normalnego - 43,5 zł

*[To połączenie kłóci się z powyższymi założeniami, ale piszę, jakby komuś poprzednie pociągi nie pasowały ]

odjazd 13:20, przyjazd 19:40, czas podróży 6 h 20 min, TLK PKP Intercity, cena biletu normalnego kl 2 - 54 zł

Co do noclegów, to ja, Stele i Obi-Mace z piątku na sobotę planujemy spać w Forcie IV w dużej sali (na ok. 20 osób), a z soboty na niedzielę w któymś z domów studenckich, by mieć bliżej z pubu/klubu

Także jak ktoś ma jakieś zastrzeżenia, inne pomysły czy cokolwiek, to niech pisze jak najszybciej, bo czas powoli ucieka. Aha, a jak wszystko OK, to też niech się odezwie.

pozdro


Dychę taniej, ale skoro świt, czy później, krócej i trochę drożej? Ten konwent do tanich należeć nie będzie i tak, więc dyszka mnie nie zbawi. Dostosuję się. Popołudniowy oznacza Toruń głodną i zupkę chmielową na obiad oraz kolację, czego tym razem wolałbym uniknąć.

Wyrka jakoś rezerwujemy, czy jedziemy spontanicznie? ;p
Na spontana chyba nie ma co, bo pozajmują co lepsze miejsca:P Ale poczekajmy jeszcze kilka dni, to może ktoś się odezwie i też będziechciał rezerwować tam gdzie my;)
Po przemyśleniu ja bym się skłaniał jednak ku Interregio, będziemy wcześniej i da się coś zjeść i/lub zobaczyć. Bo wariant na złamanie karku niezbyt mi się podoba.

A co do noclegu to dla mnie mogą być 2 noce w domach studenckich jak i jedna tu i jedna tu. Jeśli chodzi o rezerwację to bym poczekał, aż ewentualni chętni się odezwą.

Zresztą zawsze możemy poznać jakieś fajne torunianki, które nas przenocują i zaoszczędzić na noclegu
To wiadomo ile nas jedzie? Ja również się dostosuję do pociągu i noclegu.
ja nie jadę ... kasa...a dokładniej jej brak
Oczywiście na StarForsie nie może mnie zabraknąć, ale raczej zobaczymy się dopiero na miejscu, wszak raczej z Częstochowy pojechać raczę :].
Mozliwe ze bm pojechal, najlepiej tym pierwszym pociagiem(7:24)
Ja też się wybieram i jestem za tym pierwszym pociągiem, ale prawdopodobnie dosiądę się w Poznaniu. Bo to to chyba przez Poznan musi jechac :p
Owszem, jedzie i na stacji Poznań Główny jest o 10:38, a odjeżdża 4 min później. Jak na razie przeważa opcja z pierwszym pociągiem. dnia Sob 13:44, 27 Sie 2011, w całości zmieniany 1 raz tutajpoczkategori
Z mojej strony też pierwszy pociąg.
jade na 99.9% i tym pociągiem o 7:24 ^^
Ja jestem za 8:40, bo to zawsze prawie 45 minut w tramwaju mniej, a do tego warunki podróży lepsze.
Słuchajcie, Ryba wymaga od fanklubów listy uczestników biorących udział w atrakcjach fandomowych, dlatego sugeruję zrobić ją tutaj na forum, a potem przesłać jako jeden plik.

1. FoolECK
Ryba wymaga, lecz jest to potrzebne wyłącznie do jego statystyki/szacunku klientów dla klubu i i tak będzie wybrakowane. Ale skoro chcesz, to spisz wszystkich zadeklarowanych i mu podeślij...
Czy osoby, które jadą i mają miecze od szarych mogłyby je zabrać ze sobą? Potrzebne są dwie sztuki, które działają i w trakcie pokazu nie za bardzo się wyłączają. Postawie po jednym piwku za jedną wypożyczoną sztukę.
Z Szarych chyba nikt nie będzie na SF. Działający tzn. nie wyłączający się miecz to teraz rzadkość powiedziałbym wręcz Mission Impossible
sory nie jestem bardzo w temacie

czy ktoś jedzie pociągiem o 8.30 do torunia?

bym się z wami zabrała
Na razie trwa głosowanie między pociągiem 7:24 a 8:40 i zobaczymy co z tego wyjdzie
Mnie jednak nie będzie. Mam pilny wyjazd rodzinny...
Poznań zdecydował się jechać IR 8:50. Nadal większość woli zaoszczędzić dychę, niż pospać godzinę dłużej, jechać godzinę krócej i zobaczyć starych nerdów trochę wcześniej?

Kto mówi, że się zadeklarowałem na drugi pociąg? Ja tylko przedstawiam jego zalety. Powrót do góry
No to na chwilę obecną (o ile się nie pomyliłem) po rezygnacji Lei oraz po zadeklarowaniu się Stela na puciąg nr 2 mamy...REMIS 3:3 (ja się wstrzymałem, gdyż mi to naprawdę nie robi różnicy).

EDIT

Damn, no to jednak po kolejnym słabym ogniwie (post poniżej) i neutralności Stela mamy 2 do 2 . dnia Pon 22:18, 05 Wrz 2011, w całości zmieniany 2 razy Powrót do góry
ja nie jade - nowa szkoła ;/
kurde, ludzie, decyzja, bo juz w piatek jedziemy...ktory pociag? mi pasuja w sumie oba, ale trzeba sie zgadac na jeden bo bilety trzeba kupic, a nie polecalbym chwile przed odjazdem tegov robic... No i ogarnijmy jakas konkretna godzine spotkania na dworcu. Proponuje 7:00 jesli jedziemy porannym i 8:15 jezeli tym 2. Mowcie ostatecznie ktory pociag kto woli.
Ten 15 coś bo mnie uczelnia wykiwała :/
Jade 1. lub 2. innej opcji nie ma, ale piszcie kto by jechal ktoryms z nich
No dobra, to jest w końcu jakaś decyzja? 1 czy 2 pociąg?
Han dobrze mówi że trzeba bilety wcześniej kupić.
Nie chciałem tego robić, ale widzę że bez arbitrażu się nie obejdzie. Jest nas śmiesznie mało, wiec proponuję drugi pociąg (IR 8:50). Zbiórka pół godziny wcześniej przy dworcu tymczasowym. Dosiadzie się Wielkopolska i jeszcze dostaniemy toruńską eskortę.

Komu się nie podoba, niech jedzie z Obi-Macem o 15, żeby miał towarzystwo.

Zadowoleni? Obiekcje do jutra rana.
HEJ

jeśli dobrze policzyłam to wiekszośc jest za 8.40 (albo to moja nadinterpretacja)

czyli zbiórka na dworcu o około 8.00

i biegiem po bilety
No to ustalone.
ok. to 8 na przed dworcem tymczasowym, przy sklepie z ksiazkami proponuje zeby latwo i szybko sie znalezc.