ďťż
Home chevysphere29.12.12Fantasy Expo i 18 urodziny CD Action 10-11.05.2014Fantastyczne Bachanalia, 14-16.09.2012, Zielona GóraOfensywa Teatralna, 26-27.10.2012, PoznańFestiwal Niezależnych Filmów Fantastycznych 20-22 kwietniaPremiera "STAR WARS REBELS" - Wrocław, 27 wrześniaPolcon 2013 - Warszawa (29 sierpnia - 1 września)Fantasy Expo - Wrocław, 13.10.2013Fantasy Flight Games i gry w realiach SWPragoFFest 29 I - 1 II 2015, Praga, Republika Czeska 16 - Zaklęta miłość.rmvb
Lista plików mp3 do pobrania, pobierz, download
Lista plików jpg do pobrania, pobierz, download
WILD jak go stosować
[30.01.10]The Amp Jackers - Muffin (The Muffin Remix)
513, Struktura organizacyjna zespołu projektowego, Struktura organizacyjna zespołu projektowego
Link
 

chevysphere

Wspominałem o tym wydarzeniu przy planowaniu roku 2016 na styczniowej Imperiadzie. Ci, którzy byli na grudniowej i/lub styczniowej Imperiadzie kojarzą mnie. Jestem Radosław "Radziu" Szalek, niedawno dołączyłem do fanklubu i wiem, że zostanę na dłużej (akurat w lutym może mnie nie być, chyba, że będzie bliżej końca miesiąca albo 13-tego lutego). Jestem koordynatorem bloku komiksowego na konwencie Arkhamer w Kaliszu (ok. 115 km od Wrocławia, moje rodzinne miasto). To jest moja oficjalna funkcja, ale jako wielkiemu fanowi SW zależy mi, by wyraziście było obecne to uniwersum, co nie udało się w edycji 2015.
Zależałoby mi na współpracy na dwóch warstwach. Na pewno super by był starwarsowy program rozumiany jako prelekcje i konkursy. Ale jeszcze bardziej chciałbym rzeczy atrakcyjnych dla "randomów". Szczególnie, że ze względu na casuali niedziela jest na Arkhamerze dniem darmowym. Mówię o rzeczach typu prezentacja kolekcji, cosplayerzy w kostiumach, pokazy walk na miecze świetlne i cokolwiek wam wyobraźnia przyniesie. Być może uda się zaangażować również toruński fanklub, ponieważ główna organizatorka Arkhamera jest organizatorem od PRu na Coperniconie (konwencie, z którym połączone było StarForce), więc mamy z nimi dobry kontakt. Mam nadzieję, że nie ma jakiś antagonizmów Wrocław-Toruń?
Może jeszcze o samym konwencie- tu jest link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/533404136838353/ Jest to druga edycja konwentu, zeszłoroczna zgromadziła ponad 400 osób. Więcej opisu (aczkolwiek, powiedzmy sobie szczerze, na razie dość ogólnego) w wydarzeniu.
Było mi zasygnalizowane, że termin może być problematyczny. Dwa tygodnie wcześniej są Dni Fantastyki we Wrocławiu (na których na pewno będę, promując Arkhamer) a tydzień wcześniej jest uroczysta 150-ta Imperiada. Mam nadzieję, że uda się jakoś ten problem rozwiązać.
No cóż, więc czy po tych wszystkich informacjach, chcielibyście przyjechać? Nawiązać współpracę jako fanklub? Dajcie znać, co myślicie, jestem otwarty na wszelakie pomysły, sugestie i uwagi. tutajpoczkategori


My Toruń bardzo lubimy. Dla toruniaków pojedziemy a nie dla konwentu.
mysle ze tez bym sie pisal
Ja odpadam - mam wtedy zjazd na studiach.


To najpierw napiszę jako fanklub:

Wstępnie byli byśmy raczej na tak, ale ostatecznie decyzja zapada standardowo, po poznaniu szczegółów. Czyli kiedy najbardziej by impreza nas chciała, jakie są oczekiwania, co możecie zaoferować w kwestii noclegu, zwrotów itd. Najlepiej będzie obgadać takie rzeczy na następnej Imperiadzie (niemal zawsze 3 sobota miesiąca, info pierwsze w tą sobotę pojawi się na Facebooku). Wtedy info trafi najlepiej trafi do wszystkich ludzi i od razu będzie można odpowiedzieć na wszelkie pytania i ustalić szczegóły.

Po prostu rozmowa na żywo rozwiązuje od razu wiele sprawa

A teraz prywatnie:

Niestety, ale z bólem serca muszę odmówić. W tym samym czasie mam zjazd redakcji Bastionu, a tego nie mogę zaniedbać. Mogę tylko postarać się na następny rok przybyć ze swoim gadaniem