ďťż
Home chevysphereXCI Imperiada - Maj 2011 (Majówka p.w. Sansweeta)Imperium Atakuje - chętni do gry poszukiwani!CXLIV Imperiada- listopad 2015CXX Imperiada - Październik 2013CXV Imperiada - Maj 2013CXLVIII Imperiada - marzec 2016CXIV Imperiada - Kwiecień 2013CXXVIII Imperiada - Lipiec 2014CXXIII Imperiada - Styczeń 2014CXXXIV Imperiada - Styczeń 2015 Lista plików mp3 do pobrania, pobierz, download
692 ruth benedict wzory kultury opracowanie
Lista plików rar do pobrania, pobierz, download
Wtem wszystko zagłuszają szelesty i hurgot przybywających biesiadników - kohorty robaków drążących ziemię...
Villa Toscana [2009]
Samoksztalcenie Anestezjologia i intensywna terapia, Samokształcenie Anestezjologia i intensywna terapia
Link
 

chevysphere

Tadam I tak oto, bo bólach, latach cierpień, męki, wyrzeczeń i wędrówki przez pustynię dotarliśmy do kolejnego punktu naszej fanklubowej odysei, czyli jubileuszowego 100. Spotkania Wrocławskiego Fanklubu Gwiezdnych Wojen! Jest to tym większa okazja, że w lutym przypada również 8. rocznica istnienia fanklubu! A zatem z okazji podwójnego święta szykujemy coś specjalnego. Plany mieliśmy wielkie, ale niestety rzeczywistość nieco ostudziła nasz zapał... ale i tak nie powstrzyma nas to przed świetną zabawą! Świętowanie 100-tnego spotkania będzie się odbywało (jak dobrze pójdzie) w trzech częściach, a w najgorszym wypadku w dwóch. Oto ustalenia:

CZĘŚĆ I:

* Jest nią wyprawa do kina na premierę "Mrocznego Widma" w wersji 3D w czwartek 9 lutego o północy. Wszystkie szczegóły co do tej wyprawy znajdziecie tutaj:

http://www.wfgw.fora.pl/fanklub,6/wyprawa-do-kina-premiera-mrocznego-widma-w-3d,774.html

CZĘŚĆ II:

* Jest nią planowana impreza Rebel Legionu i (być może) 501 Legionu w kinie Cinema City w Centrum Handlowym Korona na ulicy Krzywoustego. Impreza, jeśli dojdzie do skutku, odbędzie się w sobotę 11 lutego w godzinach od 12:00 do 16:00. Składać się na nią będą typowe atrakcje legionowe, czyli zabawy dla najmłodszych, prawdopodobnie inscenizacja obozu Tuskenów oraz trooping, czyli wizyta osób w strojach z Sagi.

Impreza jest dopiero w trakcie planowania, o wszystkich szczegółach będziemy informować w tym temacie. W razie niepowodzenia w negocjacjach z kinem istnienie możliwość odwołania tej części świętowania 100-tnego spotkania fanklubu.

CZĘŚĆ III:

* Jest nią właściwe spotkanie fanklubu, które odbędzie się w sobotę 11 lutego o godzinie 18:00 w klubie "Madness" na ulicy Hubskiej 6 (okolice Dworca Głównego PKP). W ramach spotkania planujemy:

1) Uroczyste przekazanie władzy nad Wrocławskim Fanklubem w ręce kolejnego pokolenia oraz (być może) urodzinowy tort.
2) Seans filmu dokumentalnego o dokonaniach Wrocławskiego Fanklubu na przestrzeni ostatnich lat.
3) Świętowanie do upadłego!

Impreza jest otwarta dla osób pełnoletnich. Osoby poniżej 18. roku życia, które chciałyby wziąć udział w świętowaniu, proszone są o zgłoszenie do mnie lub do Luke'a na adresy e-mail ( karol.dobosz@gmail.com , oskar@chalupczak.com ) celem wpisania na listę osób upoważnionych do wstępu.

Serdecznie zapraszamy zwłaszcza fanów z innych miast Polski na wspólne świętowanie, taka okazja prędko się nie powtórzy! W razie potrzeby noclegu lub/i odebrania z Dworca PKP/PKS prosimy o uprzednie zgłoszenie tego faktu.

Gdy będą potwierdzone szczegóły co do imprezy w kinie etc. zostanie przygotowane oficjalne zaproszenie do wszystkich członków fandomu, które opublikujemy na ogólnopolskich serwisach i forach internetowych. Do tego czasu wszystkie pytania, opinie, sugestie i wątpliwości prosimy wpisywać w tym temacie.

I do zobaczenia we Wrocławiu!
11 lutego Moc będzie z Nami!


Więc po długim ten- tegowaniu w głowie zdecydowanie muszę wziąć Małego Yodę na część oficjalną 100-tki czyli tak 18-20 ta.
ja będę na 100% na 1 i 3 części a 2 se chyba odpuszczę ..
ja bede na bank na pierwszej, byc moze czesc drugiej, ale potem mam studniowke:)ja bede na bank na pierwszej, byc moze czesc drugiej, ale potem mam studniowke:)

Rany... ale pech. nabombię się za nas dwóch na 100-ce tutajpoczkategori
bombimy ?
Czy znalazłaby się dobra dusza, która przenocowałaby czterech ackbarian z mroźnej północy na czas imprezy? Chodzi szczególnie o noc z piątku na sobotę, bo trzeba swoje odsłużyć w legionach w wczesne sobotnie popołudnie. tutajpoczkategori

bombimy ?
Bombimy, bombimy....

bombimy ?

Jasne, że bombimy- po takiej akcji jesteś jak ta bomba... i bombowo się czujesz
I myślisz tylko o powstrzymaniu eksplozji...

Czy znalazłaby się dobra dusza, która przenocowałaby czterech ackbarian z mroźnej północy na czas imprezy? Chodzi szczególnie o noc z piątku na sobotę, bo trzeba swoje odsłużyć w legionach w wczesne sobotnie popołudnie.

No u nas podłoga jest Pewnie uda się załatwić, pomyślimy

I myślisz tylko o powstrzymaniu eksplozji...

No chyba że się nie bomisz tylko wulkanujesz i wtedy obawiasz się jeno erupcji
hahaha
A jakim tramwajem/autobusem do tego Madness się jedzie, bo nigdy nie byłem? Ewentualnie jakaś zbiórka może gdzieś i wtedy całą gromadą i nikt się nie zgubi

A jakim tramwajem/autobusem do tego Madness się jedzie, bo nigdy nie byłem? Ewentualnie jakaś zbiórka może gdzieś i wtedy całą gromadą i nikt się nie zgubi

Spoko, zbiórka będzie, mapka będzie, wszystko będzie, a potem... nie będzie już nic
Jedna sprawa mnie tylko nurtuje - dlaczego padło na Madness? Czyżbym widział w tym udział Akashy? ;

Jedna sprawa mnie tylko nurtuje - dlaczego padło na Madness? Czyżbym widział w tym udział Akashy? ;]

Wydaje mi sie że masz racje....Akasha maczała tutaj swoje palce przecież nikt inny by tego lokalu nie zaproponował
O ile wiem, to Akasha nie miała z tym nic wspólnegoXD Tam nas chcieli, nie było większych problemów, poza tym - za DARMO:D
Wedge czyli na 100% Cinema City a nie Helios? Skontaktuj się ze mna prosze.


Wydaje mi sie że masz racje....Akasha maczała tutaj swoje palce przecież nikt inny by tego lokalu nie zaproponował


Nie ładnie jest domniemywać za plecami...


btw. zapomniałam hasła do starego profilu xD

Wedge czyli na 100% Cinema City a nie Helios? Skontaktuj się ze mna prosze.

Spokojna Twoja rozchorana, na forum EB przekazuję dokładne relacje z postępu w negocjacjach
Spoko Wedge, rozumiem, tylko pomyśl też czy nei warto podzielić się siłami. Dużo nas będzie a gdyby każde kino dało po kwocie takiej jak CC to zwroty dla legionów były by pełne.

btw. W ostateczności wskocze w snowa któru nie pasuje ale jest zbroją
Wiadomości z frontu:

Okazało się, że w Cinema City we Wrocławiu nie będą grać "Gwiezdnych Wojen" w ogóle. Zatem nasza obecność tam jest zbędna.

...ale wciąż trwają rozmowy z Heliosem na Kazimierza. Całkiem możliwe, że w takiej sytuacji impreza odbędzie się tam

Ostateczne info będzie lada chwila, buźka :* Powrót do góry
@Wedge
Eeee! ale to czemu? Przecież to normalny film... dziwni oni są....
Korekta: CC w Koronie nie ma odpowiedniego sprzętu na tego typu film 3D i dlatego nie puszczają. (dowiedziałem się)
A teraz coś ode mnie nie zjawię się na Imperiadzie i wspólnym wypadzie do kina - niestety, ale koszta to rzecz która mnie ogranicza.... będę jechał na premierę do Wałbrzycha, do CinemaCity imam nadzieję ze tam będą grali "Gwiezdne Wojny" (oby bo jak nie to pójdę do ich dyrekcji i rozj*bie im mordy o ścianę). Daxer też coś nie ten, ale nie wiem dokładnie. Powrót do góry

będę jechał na premierę do Wałbrzycha, do CinemaCity imam nadzieję ze tam będą grali "Gwiezdne Wojny"

Tu muszę Cię niestety zmartwić. Jedyne kina Cinema City w Polsce gdzie będzie E1 to:

Warszawa Sadyba, Kraków Plaza, Kraków Zakopianka, Warszawa Mokotów, Warszawa Arkadia, Kraków Kazimierz, Toruń, Bydgoszcz, Toruń Plaza.

Powrót do góry
Zielone światło.

Akcja w kostiumach Star Wars z udziałem Legionów odbędzie się w sobotę 11 lutego w godzinach 12-16 w Heliosie na ulicy Kazimierza Wielkiego.

Szczegóły wkrótce
Łedżu, ja też mogę?

będę jechał na premierę do Wałbrzycha, do CinemaCity imam nadzieję ze tam będą grali "Gwiezdne Wojny"

Tu muszę Cię niestety zmartwić. Jedyne kina Cinema City w Polsce gdzie będzie E1 to:

Warszawa Sadyba, Kraków Plaza, Kraków Zakopianka, Warszawa Mokotów, Warszawa Arkadia, Kraków Kazimierz, Toruń, Bydgoszcz, Toruń Plaza.Skąd masz takie informacje?

I dlaczego to niby nie może być w Wałbrzychu? Powrót do góry
Pewnie z tego samego powodu co we Wrocławiu (lub zupełnie innego), czyli nieudane negocjacje z dystrybutorem filmu. dnia Śro 17:23, 01 Lut 2012, w całości zmieniany 1 raz Powrót do góry
Ale we Wrocku w Koronie CC nie ma odpowiedniego sprzętu, a CC w Wałbrzychu ma ponieważ CC zostało tam wybudowane rok temu i nie wiem, czy nawet nie mają technologii IMAX.... ja zadzwonię i się zapytam


Skąd masz takie informacje?

I dlaczego to niby nie może być w Wałbrzychu?


No ze źródła, czyli z Cinema City. Raczej nie wymyśliłem. Posiadanie sprzętu przez kino to połowa sukcesu. Licencja od dystrybutora to drugie pół, a jak jej nie ma to najszczersze chęci nie pomogą. Powrót do góry
fajnie, że w promieniu 12 kilometrów nie ma kina gdzie byłby EP1.... -.- Bo oczywiście na dolnym śląsku żadne CC nie ma licencji, a w Toruniu to w obydwu jest... -.-... pierdziele to, bo do wrocka nie będę zapierniczał -.-
it's your decision
Czy ktoś wie, jakie piwo i po ile leją w tym klubie? Oraz czy jest coś do jedzenia w miarę normalnego?
Niech Moc będzie z Nami!

Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen, założony w 2004 roku przez grupę miłośników Sagi George’a Lucasa, pragnie z nieukrywaną przyjemnością zaprosić wszystkich fanów i sympatyków „Gwiezdnych wojen” na jubileuszowe, 100. spotkanie! Po ośmiu latach przygód, regularnych spotkań i organizowanych konwentów, w końcu na liczniku spotkań wybiła magiczna cyfra „100”. Największy prezent z okazji tego jubileuszu dał nam sam George Lucas, wypuszczając do kin Epizod I w wersji 3D. Łącząc te dwa wydarzenia postanowiliśmy przygotować coś specjalnego, godnego jednego z najprężniej działających fanklubów w Polsce.

Nasze spotkanie odbędzie się w sobotę 11 lutego 2012 roku. Świętowanie rozpoczniemy w kinie Helios przy ulicy Kazimierza Wielkiego 19A-21 o godzinie 12:00. Z okazji premiery „Mrocznego Widma” członkowie Rebel Legionu i 501 Legionu przy wsparciu wrocławskich fanów przeprowadzą pokaz w strojach z Sagi. Zabawa z atrakcjami dla najmłodszych potrwa do godziny 16:00.

Następnie rozpoczniemy część główną imprezy. Miejscem zabawy będzie wrocławski klub „Madness” przy ulicy Hubskiej 6. Startujemy punktualnie o godzinie 18:00 – warto być dokładnie o tej godzinie, gdyż na początku zaprezentujemy kilka niespodzianek. Świętowanie potrwa do upadłego, a swoje przybycie zapowiedzieli już fani z zaprzyjaźnionych fanklubów z całej Polski. Impreza jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. Osoby poniżej 18 roku życia, które chciałyby wziąć udział w zabawie, proszone są o podanie swoich danych osobowych do opiekuna imprezy Luke’a na adres e-mail: oskar@chalupczak.com celem wpisania na listę upoważnionych do wstępu.

Poniżej prezentujemy mapkę, jak dotrzeć do klubu „Madness” spod Dworca Tymczasowego PKP. Droga na piechotę zajmuje około 10 minut. Zbiórka osób chętnych do wspólnego dotarcia na miejsce przewidziana jest na godzinę 17:30 pod budynkiem Dworca Tymczasowego.Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów Sagi na świętowanie we Wrocławiu! Następna taka okazja dopiero za kolejne osiem lat, więc nie można tego przegapić!

Do zobaczenia we Wrocławiu! Powrót do góry
Drobna uwaga- 100 jest liczbą, a nie cyfrą
Sev -> piwo za piątaka o ile dobrze pamiętam, to co wszędzie, Warka czy coś w ten deseń. A jeśli chodzi o jedzenie, to lepiej najedz się przed imprezą gdzieś na mieście;) dnia Nie 15:44, 05 Lut 2012, w całości zmieniany 1 raz Powrót do góry

lepiej najedz się przed imprezą gdzieś na mieście
Albo u mamusi. Jako organizatorzy powinniśmy mieć prawo wniesienia beczki miodu dla odchodzącego prezesa; problemy ceny piwa odeszłyby w zapomnienie...
Tak, ale co najwyżej na godzinę
Po godzinie i opróżnieniu beczki miodu niezaprzeczalnie portfel stałby się bardziej rozwiązły.
Ja się pojawię raczej na premierze 9.02 i na wieczorną imprezę, bo na to wychodzi, że będę miał zajęcia w sobotę. Mam nadzieję, że zdążę na tą 18:00.

A beczkę można spróbować wtoczyć za winkiel.
Wracając do cen piwa - kiedy ostatnim razem tam byłem, Bosman był za całe 3,50pln.
Moi drodzy, potrzebujemy laptopa na imprezę

Konkretnie chodzi o sprzęt na którym pójdą niespodzianki autorstwa Alex i Obi-Wana (w wersji HD). My niestety laptopa nie możemy wziąć bo nie przyjedziemy autem

Kto poratuje? Chodzi o dostępność laptopa tylko tak do około 20:00, potem można z nim uciekać
Wezmę. Pytanie - napęd DVD potrzebny?

Wezmę. Pytanie - napęd DVD potrzebny?

Przyda się
napęd dvd na usb mogę ja przynieść
Spoko Ison, sam mam, więc wezmę komplet ;].
Wziąłbym też na wszelki/wielki kabel Svideo i monitorowy (to chyba VGA) bo nie wiadomo co tam mają za rzutnik

Wziąłbym też na wszelki/wielki kabel Svideo i monitorowy (to chyba VGA) bo nie wiadomo co tam mają za rzutnik

Weź, kabli nigdy za dużo Powrót do góry

Wziąłbym też na wszelki/wielki kabel Svideo i monitorowy (to chyba VGA) bo nie wiadomo co tam mają za rzutnik

Weź, kabli nigdy za dużo

Tyle, że takowych nie posiadam ale Olo to na pewno
ja mam...

ja mam...

to weź ze sobą
okidoki
Panie i Panowie, czapki z głów! Impreza naprawdę na maksimum, filmiki, torty, atmosfera, bilard, prezenty (), goście, dobre piwo i Fooleck obtańcowujący wszystkie dziewoje w klubie! Bawiłem się naprawdę zacnie, lepszej 100-tki nie dało się zrobić i nawet nie byłoby po co próbować. Dziękuję Wrocławiakom, Gorzowiakom, Pomorzanom, Ślązakom, Wielkopolanom i jednemu samotnemu Krakusowi za współudział w zabawie. To był zaszczyt i prawdziwa przyjemność móc z Wami działać przez tyle lat :*

P.S. Dla tych co nie dostrzegli galerii zdjęć Urthony z innego tematu kopiuję linka z samej imprezy w kinie i klubie:

https://picasaweb.google.com/108484839201363383902/TPM3DWKostiumachISetneSpotkanieWroclawskie#
Dzień dobry państwu.
Setnospotkaniowe biuro rzeczy znalezionych melduje, iż znaleziono:

-Prążkowaną czarną czapkę akrylową Big Stara. Za ciasna.
-Prawą, bardzo znoszoną, czarną rękawicę skórzaną no name. Również za ciasna.
Ale to było dobre! Dzięki wszystkim, za przybycie, za zabawę, za pogawędki, za cycki!!!

Laserowe kolczyki:P
https://picasaweb.google.com/108484839201363383902/TPM3DWKostiumachISetneSpotkanieWroclawskie#5708110215613350242 dnia Nie 14:57, 12 Lut 2012, w całości zmieniany 1 raz Powrót do góry

Ale to było dobre! Dzięki wszystkim, za przybycie, za zabawę, za pogawędki, za cycki!!!

Laserowe kolczyki:P
https://picasaweb.google.com/108484839201363383902/TPM3DWKostiumachISetneSpotkanieWroclawskie#5708110215613350242


Moc jest ze mną... i cycki też na szczęście xD
Czapka prawdopodobnie moja ale głowy nie dam ;D
rękawica chyba moja
Dobra panowie, jak wam spieszno, to zapraszam do mnie albo na pwr, a jak nie, to oczywiście przytargam na marcowe spotkanie.
mi się nie spieszy
Jakby to kogoś interesowało, to mała relacja z sobotniego spotkania w Heliosie:
C czyli setka(dziś już 90 wizyt - czyt. 90 osób już o Was przeczytało

Galeria na Picassie też będzie, bo jeszcze parę zdjęć fajnych się znajdzie, z kolei widziałem że na którymś waszym zdjęciu widać, który to z WFGW-owiczów tak słabo się wywiązywał z obowiązków rzecznika prasowego (i tak był lepszy od poprzednika, który się chyba wystraszył i wytypował Wedga do pełnienia tej uciążliwej funkcji
W imieniu klonów mogę powiedzieć- świetne fotki (i artykuł)
Koniecznie daj znać jak się więcej pojawi na Picassie.
Wie ktoś, o której się skończyła impreza w knajpie?
Wygonili nas parę minut przed czwartą.
Kilka moich zdjęć z kina, niedużo ich (a i fotograf ze mnie nienajlepszy), ale zawsze coś, enjoy:

https://picasaweb.google.com/karol.dobosz/PremieraMrocznegoWidma3D
Zdjęcia Independent Bounty Huntera:

http://s1087.photobucket.com/albums/j463/DaviD_ZaG07/Star%20Wars/WFGW/?start=all

Ze specjalną dedykacją dla Foolecka

http://s1087.photobucket.com/albums/j463/DaviD_ZaG07/Star%20Wars/WFGW/?action=view&current=IMG_1717.jpg

I na deser... Tańczący z Maquisem

http://www.youtube.com/watch?v=3FM65uHliD8
Trochę zapóźniona, ale wreszcie jest galeria na Picassie.
Mam nadzieję, że link będzie działał wszystkich, mimo tego https w adresie - jeśli nie, dajcie znać...
Sizar z Yangiem stopili się w całość z kanapą- stali się jednością

Sizar z Yangiem stopili się w całość z kanapą- stali się jednością

To pewnie standardowe wyposażenie Tuskeńskiego namiotu
a co imperiada w marcu ? jest w innym miescie czy cus ?
Jest, jest, tylko komuś musi się chcieć zredagować newsa.
no wedzu zawiesil dzialanosc to teraz nowa prezesura musi podzialac hehe