ďťż
Home chevysphereKultura Gwiezdnych Wojen - konferencja we Wro, 27-29.09.2013Bachanalia 2013, 27-29 września, Zielona GóraPolcon 2013 - Warszawa (29 sierpnia - 1 września)Pyrkon 2013 - 22-24 Marzec, PoznańKoprCon 2013, 29.11-1.12, CzechyStarForce 2013 - Toruń (30 Listopada)X Urodziny BFSW - 12.04.2013CXX Imperiada - Październik 2013CXV Imperiada - Maj 2013CXII Imperiada - Luty 2013 16 - Zaklęta miłość.rmvb
Lista plików mp3 do pobrania, pobierz, download
Lista plików jpg do pobrania, pobierz, download
WILD jak go stosować
[30.01.10]The Amp Jackers - Muffin (The Muffin Remix)
513, Struktura organizacyjna zespołu projektowego, Struktura organizacyjna zespołu projektowego
Link
 

chevysphere

Moje drogie nerdy!

Jak postanowiliśmy, tak też uczyniliśmy - oficjalnie ogłaszamy, że Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen weźmie liczny i aktywny udział w pierwszej (i miejmy nadzieję, że nie ostatniej) edycji Fantasy Expo. Jest to impreza, która w założeniu ma stać się największymi targami o tematyce fantasy w Polsce. Impreza jest jednodniowa. Garść informacji:

Data: Niedziela 13 października
Miejsce: Hala IASE, kompleks Hali Stulecia
Godzina: Cały dzień, od 9:00 do 21:00
Wstęp: DARMOWY

Więcej szczegółów:

http://www.fantasyexpo.pl/

Nasze zadanie to godne zaprezentowanie fanów SW we Wrocławiu, i co za tym idzie fanklubu. Najważniejsza sprawa to oczywiście obecność w kostiumach, aczkolwiek mile widziane jest także pojawienie się w koszulkach fanklubu (dotyczy to tych, co nie mają strojów). Nasze zadanie to głównie trooping i promocja Gwiezdnych Wojen.

Ale nie będziemy tam sami Wspomogą nas kostiumowcy z 501 Legionu, Rebel Legionu, a także nasi przyjaciele z Force Squadron oraz Manda'Yaim! Szykuje się zatem prawdziwa kosmopolityczna impreza Zatem odkurzajcie kostiumy, koszulki i rezerwujcie czas! 13 października wszystkie ręce na pokład!

Wrocławskich kostiumowców proszę o potwierdzenie udziału

1. Wedge
2. Taraissu
3. Stele
4. Buczka
5. Luke
6. Niesob
7. Zannah
8. Oreus
9. Obi-Wan
10. Mały Yoda tutajpoczkategori


Skoro tak... Pobiegam w koszulce, jako, że jestem ludzikiem, który stroju star warsowego nie posiada . Do czegoś się przydam czy po prostu iść i nieść nowinę o fanklubie z herbem na cyckach?
Śmigaj do tartaku i zbijaj gablotki na stuff.
O mnie i innych to już Łedżu nie napisałeś ;] Zresztą, wiadomo kto będzie w kostiumach

Ven, załatw 2-3 gabloty za darmo, to będzie super. dnia Czw 23:18, 26 Wrz 2013, w całości zmieniany 1 raz tutajpoczkategori


Tak, czuję się niechciany i pominięty:(
Co ciekawego na spotkaniu było środowym?
Ciekawe skąd mam Wam wytrzasnąć gabloty... Zajumać z uczelni i to jeszcze z kamulcami w środku, bo robią remont i nie zauważą? xD
Tak wlasnie to wszyscy maja na mysli, ale nie wypadalo mowic tego wprost.
Wedge oczywiscie zapomnial napisac o najwazniejszym, wiec poprawie jego blad, bedzie AFTER PARTY, a przede wszystkim bedzie EFEKT WOOOOOOw

Niech strace, jestem kostiumowcem ;(((( zdradziem wszstkie seoje idealy [*], czuje sie teraz taki...taki... Nagi
Ja też mogę pobiegać w kostiumie ale Wedgu musisz pożyczyć znowu swój pasek od spodni
Nie marudzić, każdy się wypowiada za siebie i potwierdza obecność, po to jest ten temat

Zannah, pasek pożyczę
Ważne: naklejek fanklubu zostało tyle, co palców u dłoni drwala z Parkinsonem. Dorabiamy nowe? Decyzja jak najszybciej, aby Krzychu mógł złożyć zamówienie.

Ważne: naklejek fanklubu zostało tyle, co palców u dłoni drwala z Parkinsonem. Dorabiamy nowe? Decyzja jak najszybciej, aby Krzychu mógł złożyć zamówienie.

O mamo, a ten wielki rulon? Gdzie to się rozeszło? :/

Jakby co my mamy w domu kilkanaście naklejek, w sumie zawsze można położyć na stoliku żeby ludzie sobie brali.

położyć na stoliku
To mamy stół?
Można poprosić o jakiś konkretny raport z przebiegu spotkania z organizatorami? Co mamy, czego nie, co musimy załatwić we własnym zakresie.
Ja i Mały Yoda oczywiście też w to wchodzimy- z impetem w głąb
Sev, zapnij spodnie i nie pier...nicz, bo w niedzielę było mówione, że ten rulon naklejek jest u mnie w skrzyni ze skarbami.

Szczegóły zapodam jutro, jak pierwej ujrzę męstwo w najczystszej postaci Boromira w zbroi <3 dnia Pią 19:51, 27 Wrz 2013, w całości zmieniany 1 raz tutajpoczkategori
Podobno jakąś ulotkę miałam zrobić.
Zgodnie z wytycznymi miało to tak wyglądać?

dałbym może slasha przed stronami do wpisania - ktoś zacznie taki ciąg w wyszukiwarkę fb wpisywać i guzik znajdzie, a tak to może stwierdzi że to jednak adres;)
Trochę mhrook.
Genialne. Tylko trzeba napisać: "gwiezdno-wojenne". I zmienić linki tak jak Niesob napisał.

Ale ogólnie perfekcja


Trochę mhrook.

Nie moja wina, że nastały mroczne czasy.

Jutro dopieszczę
Dorysujmy jeszcze majaczącą na horyzoncie sylwetkę Sky/Stark Towera - niech poznają nasze zamiary:D
Nie, żadnych Skaj-penisów na ulotce A co do samej ulotki to ładna, tylko może logo dałbym to odświeżone przez Ciebie, Buczko.

Mój mail do Śmiesznych Panów Orgów:

Z grubsza podsumowując:

-wystrój stanowiska leży głównie w gestii Fanklubu, aczkolwiek gablot na gadżety szukamy wspólnie, najlepiej za darmo

-osobna łazienka, osobny pokój do przebierania/przechowywania rzeczy zapewniony

-miejsca parkingowe na ok. 8 aut do końcowego dogadania, aczkolwiek na 5-6 na pewno znajdzie się miejsce. Możemy nawet się pozastawiać, żeby wszystkich zmieścić, bo wyjedziemy pewnie jako jedni z ostatnich

-komputer do projektora bierzemy swój

-na scenie Gwiezdne Wojny nie występują

-będziemy brać faktury za paliwo na podane przez Was dane, a co do zwrotów (1800 zł) to przygotujemy umowę, która zobowiąże obie strony do wywiazanie sie z niej

-noclegi wg. wskazówek na stronie internetowej Expo dnia Wto 23:07, 01 Paź 2013, w całości zmieniany 1 raz Powrót do góry
Potrzebna dobra dusza do przenocowania Werwolfa z 501 (strój Garindana), który przyjeżdża w sobotę po południu. Możliwe, że będzie też potrzebny nocleg niedziela/poniedziałek. U nas niestety odpada, bo już mamy Fetta i Candy u siebie. Kto poratuje miejscówką?

Nocleg u mnie odpada bo praktycznie cały Squadron goszczę.
Buka logo jest nie kompletne , brakuje napisu WFGW

Potrzebna dobra dusza do przenocowania Werwolfa z 501 (strój Garindana), który przyjeżdża w sobotę po południu. Możliwe, że będzie też potrzebny nocleg niedziela/poniedziałek. U nas niestety odpada, bo już mamy Fetta i Candy u siebie. Kto poratuje miejscówką?
Buka logo jest nie kompletne , brakuje napisu WFGW

A gdzie ty chcesz jeszcze widzieć napis WFGW? Przecież pełna nazwa wystarczy i tutaj przecież jeszcze "herb" jest w starej wersji, mam rację Wedge? Powrót do góry

?
Innych nie ma, żadnych moich nowych, jeszcze troche i będziemy mieć dwadzieścia podobnych wersji naszego loga, trzymajmy się jednej wersji. dnia Śro 15:59, 02 Paź 2013, w całości zmieniany 1 raz Powrót do góry
Póki nie mamy nowego loga (jego kwestię omówimy w październiku na imperiadzie) używajmy tego w czarnej ramce z napisem "Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen" nad logiem. Czyli środkowego w dolnym rzędzie, względnie tego po lewej na dole. Niemniej w przypadku tej ulotki jest to zbędne, bo napis jest na górze, więc niech zostanie tak jak jest teraz.

Co do ulotki, chyba się spacja dodatkowa zapodziała bo jest "Gwiezdno-_Wojenne" zamiast "Gwiezdno-Wojenne", przynajmniej tak mi się wydaje. Czy to może złudzenie optyczne?

Bounty, dzięki za propozycję, ale strasznie daleko jest od Ciebie do centrum, a Werwi z tą wielką paką ze strojem się zamęczy Jest może ktoś chętny kto mieszka bliżej, względnie dysponuje samochodem? Powrót do góry
Chodziło mi właśnie o to logo w lewym górnym rogu, bo to drugie na tej ulotce wygląda biednie.

Tak, jest spacja przed "Wojenne".

Tylko trzeba napisać: "gwiezdno-wojenne".
Jeśli od "Gwiezdnych wojen" (przymiotnika + rzeczownika), to raczej "gwiezdnowojenne". "Gwiezdno-wojenne" sugeruje równoważność, np. dwa rzeczowniki: "Gwiazdy i wojny". Chyba.
Okeeej...to jak ma być? Jest tu ktoś kto się na tym zna? Wszystkie spacje, przecinki, myślniki, jak ma być?
Moim zdaniem powinno być tak jak tutaj: http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629465
A nie powinno być tak jak tutaj: http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629540
Wykładnia PWNu do mnie przemawia.
Dlaczego dwustronna? Dla kogoś z zewnątrz nie będzie widać nawet gdzie przód a gdzie tył. Na jednej stronie wystarczy napisać "znajdź nas " a właściwie powinno być " znajdziesz nas na:" Przecież to nie zabawa w chowanego !!!
A do tekstu " Zapraszamy..." można dodać podpis Ronald Reagan.
Ja bym zrezygnował z tego tekstu. Raczej napisałbym z drugiej strony czym się zajmujemy, od ilu lat , co organizujemy , w jakich imprezach regularnie bierzemy udział {np. kawalerskie Łedża czy przyszłe kawalerskie Niesoba.} kilka konkretnych zdań na tle tego obrazka .Tam można napisać zapraszamy do przygody z Gwiezdnymi Wojnami we Wrocławiu . Tekst " Zapraszamy na imprezy ..." brzmi jakbyśmy organizowali regularnie co miesiąc jakąś imprezę i nie mam tu na myśli Imperiady.

Został tydzień do wydrukowania ulotek , sugeruję pośpiech.
Jakiś kolega pisze o rzeczownikach i jakiś tam innych bzdetach to może pomoże ułożyć kilka kreatywnych zdań nie odbiegających od poprawnej polszczyzny.
A może Ty Karolu napisałbyś parę twórczych zdań co by przyśpieszyć wydruk tych ulotek bo jakby nie patrzeć dobrze ci to idzie? A gdyby miała Ciebie zanadto fantazja ponieść to z pewnością Issu korektę naniesie.
Dobra, to proponuję frontową stronę zostawić jak jest. Czyli napis "Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen", obrazek i logo takie jak jest.

Na odwrocie ten sam obrazek ale już bez loga, trochę trzeba go rozjaśnić żeby wyraźnie litery i tekst było widać. Tekst:

Wrocław jest silny Mocą! Poznaj Rycerzy Jedi, Lordów Sithów, żołnierzy armii klonów, Rebeliantów i oficerów Imperium. Przyłącz się do wspaniałej przygody z Gwiezdnymi Wojnami we Wrocławiu!

Szukaj nas na żywo oraz w Internecie!

(tu linki do Tuby i FB tak jak są)

A może Ty Karolu napisałbyś parę twórczych zdań co by przyśpieszyć wydruk tych ulotek bo jakby nie patrzeć dobrze ci to idzie? A gdyby miała Ciebie zanadto fantazja ponieść to z pewnością Issu korektę naniesie.

Tekst u góry np. taki:
"Tak naprawdę Saga miał swój początek tutaj. Zacznij swoją przygodę już dziś."

Na dole: "Odkryj/Poznaj ścieżki Mocy (wraz z nami) na: [tu linki do YT i FB]"
To w nawiasie to można lub nie dodać.

@edit: - Ok, widzę już interwencję Łedża więc pomińcie te kilka linijek.

Krzysiek, a czy ulotki muszą być dwustronne tylko? Nie mogą być rozkładane - chodzi mi o taką formę: /\/\/

@Wedge, zależy jaka paka. Ja nie takie paki ze swoim exklonem targałem, więc to nie stanowi problemu. Ale do Expo sporo czasu jest, więc. Mogę użyczyć głośników - chyba są mocne i głośne, gdyż pamiętam że były na twojej hardkorowej wiedzówce SW na Tatooine 3 Powrót do góry
No i pięknie . A tera z wszystko w rękach Buki .
Buka, liczymy na ciebie.

IBH ulotki rozkładane wyjdą za drogo.
No pech, weekend zaplanowałam wcześniej :<
Kurde jaka szkoda, skoro Ciebie nie bedzie, to nie wiem czy nie powinnismy w ogole zrezygnowac !!!
Tak na wszelki wypadek wspominam: Jakby był problem z transportem, to chętnie pomogę z autem, tylko w dni pracy po 18 , bo job inaczej nie pozwala
mysle ze ja tez dam rade jakos pomoc

btw. widzieliscie juz zajebiste, porywajace i o chuju informujace plakaty "fantasy expo?
jak nie , to nie zalujcie:) nie zaciagnely by mnie nawet do lozka z Jessica Alba

btw. widzieliscie juz zajebiste, porywajace i o chuju informujace plakaty "fantasy expo? Po raz pierwszy i na razie ostatni widziałem na początku tygodnia w tramwaju. Najpierw rzuciło mi się w oczy "Expo", więc nic mnie interesującego, ale z nudów patrzyłem dalej i zobaczyłem "Fantasy". To się wczytałem i po chwili wreszcie zauważyłem "Gwiezdne wojny".
Nie widziałem absolutnie nic. Ktoś organizuje zakłady ile ludzi (nie) przyjdzie?
Ja nie przyjde, bede zajety z Jessica Alba;)

Jaśniej w sensie, że tak?
(chociaż...chyba przesadziłam z rozjaśnieniem)(?)
Faktycznie można ciut zmniejszyć rozjaśnienie Nad linkami do Tuby i FB jednak dodałbym napis: "Znajdź nas:"

?
Druga wersja, z białymi literami. Front i jakość perfekcyjne, bierzemy póki ciepłe
Nie widać zbytnio słowa "internecie". Cała linijka na biało albo przesunąć to słowo na dół.

Nie widać zbytnio słowa "internecie". Cała linijka na biało albo przesunąć to słowo na dół. Można jeszcze wyrównać do lewej - jak YT i Fb. Albo przesunąć całe zdanie trochę w dół i też dać na biało. Cokolwiek.

A ulotki całej imprezy jakiś chłopak rozdawał dzisiaj na Marszu Wyzwolenia Konopi.

Tak na wszelki wypadek wspominam: Jakby był problem z transportem, to chętnie pomogę z autem, tylko w dni pracy po 18 , bo job inaczej nie pozwala

Ja najprawdopodobniej do Ciebie się uśmiechnę koło soboty- jak zwykle trochę klamotów mam do przetransportowania choćby głaz do Exkalibura
Ostatnia zmiana, jeśli jeszcze się da: Internecie z dużej litery
Sie da.

Czyli już wsio, słać do Krzycha?
Tak, wysyłaj.
Ladnie
Ulotki będą w okolicy czwartek-piątek . Koszt to ok 130 zł za 1000 szt.
Widziałem dzisiaj 1 plakat w tramwaju.
Brawo Niesob !
Coś wygrałem? Tylko nie wpi**ół od kibiców ŁKSu/Widzewa
Taaaa... ja też widziałam chyba z dwa plakaty na mieście... Jeden pokazałam z pewnej odegłości koleżance z roku, a ona się mnie pyta czy to ten z wielkiem X po środku na czarnym tle (wisiał taki zaraz pod plakatek z Expo)... to chyba wszystko wyjaśnia...
Ja widziałam dwa w okolicach Uniwersytetu Ekonomicznego
BTW, niech ktos weźmie aparat, Hego Damask jest za granicą. Powrót do góry
Krzychu: faktura do mnie, to wtedy przelew zrobię za ulotki.
Luke: napisz ładnie i dla wszystkich, kiedy się spotykamy w sobotę na przygotowanie stoiska i co cza przynieść/udostępnić.

Organizujemy jakieś akcje "poszukiwany" i tym podobne, tak jak planowaliśmy?
Ulotki gotowe , faktury brak, 124 złote koszt wykonania 1000 szt.
http://fabrykamemow.pl/uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL/201201/1327247639_by_zawodowiec_500.jpg?1327247640

A tak na poważnie, to kasę przeleję, tylko następnym razem poproszę o jakikolwiek dowód transakcji. Zboczenie niemal zawodowe. dnia Śro 16:16, 09 Paź 2013, w całości zmieniany 1 raz Powrót do góry

Mnie się podoba i tak powinno zostać.

Tak na wszelki wypadek wspominam: Jakby był problem z transportem, to chętnie pomogę z autem, tylko w dni pracy po 18 , bo job inaczej nie pozwala


Ja najprawdopodobniej do Ciebie się uśmiechnę koło soboty- jak zwykle trochę klamotów mam do przetransportowania choćby głaz do Exkalibura

To i ja się uśmiechnę i do ciebie Obi o mój miecz Vadera, i do Alex o "wiadomo co". Jenth, ja wezmę aparat, już mi go naprawili więc fotki będą cudne (mam nadzieję ;p).

http://fabrykamemow.pl/uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL/201201/1327247639_by_zawodowiec_500.jpg?1327247640

A tak na poważnie, to kasę przeleję, tylko następnym razem poproszę o jakikolwiek dowód transakcji. Zboczenie niemal zawodowe.


Wybiję ci z głowy zbędną biurokrację
Suchar dnia: Co to jest 1000 księgowych na dnie morza?

Odpowiedź: Dobry początek... Powrót do góry

http://fabrykamemow.pl/uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL/201201/1327247639_by_zawodowiec_500.jpg?1327247640

A tak na poważnie, to kasę przeleję, tylko następnym razem poproszę o jakikolwiek dowód transakcji. Zboczenie niemal zawodowe.


Wybiję ci z głowy zbędną biurokrację

Ja chce potem sumienie mieć czyste ^^

Co do expo, przemyślenia na kacu:

- manekin, na którym można położyć strój jakiejś postaci, hełm, szatę, coś w tym stylu. Jeśli dobrze pamiętam, Issu ostatnio takie cudo nabyła. Jakaś szansa na udostępnienie?

- projektor i puszczanie filmów naszych. Ktoś coś na ten temat wie? Mogę udostępnić laptopa.
Projektor przywozi ze sobą Fett, komputer chyba też, ale nie jestem pewny. Weź lapsa w razie czego.
Projektor jest we Wro już - dostaliśmy go w mieście uć.

Spotkała mnie dzisiaj taka sytuacja w trambambulcu:
Laska robiła zdjęcia plakatom expo i wysyłała mmsami do znajomych. Ciekawe czy to jaki flashmob nie był?
Dziś przyszedł namiot. Duże diabelstwo, będzie potrzebna ekipa do skręcania. Rezerwujcie sobie czas na sobotę na 11, będziemy to wszystko rozkładać na hali
Chory jestem. Jeśli cudownie nie ozdrowieję, nie ma mnie.

Chory jestem. Jeśli cudownie nie ozdrowieję, nie ma mnie.

Niedopuszczalne!

Powrót do góry
Będę na 11.
//razem z bułką//Ty ciągle głodnyTy ciągle głodny

http://www.youtube.com/watch?v=og3joJPdD34


Ja w sobotę odpadam. Jestem w pracy od 11 do 20.
Ja niestety też odpadam- już któryś kolejny wieczór siedzę i pracuję coby jak najwięcej świecidełek uruchomić. Na jutrzejszy ranek i popołudnie mam już parę zadań
Mam zajęcia do 17, dlatego pojawię się na sam koniec...
Witam po przerwie xD

Dawno mnie nie był,o ale jak to się mówi "zawsze k**** coś" . Teraz mam lekką gorączkę, ale jak jutro się lepiej poczuję to pewnie wpadnę na sekundkę, dwie.. no ale mam nadzieję się pojawić na przynajmniej kolejnej imperiadzie.

Kto się stęsknił niech napisze posta!Kto się stęsknił niech napisze posta!


Ja się stęskniłem Czekamy jutro A w zasadzie to dziś...

Witam po przerwie xD

Dawno mnie nie był,o ale jak to się mówi "zawsze k**** coś" . Teraz mam lekką gorączkę, ale jak jutro się lepiej poczuję to pewnie wpadnę na sekundkę, dwie.. no ale mam nadzieję się pojawić na przynajmniej kolejnej imperiadzie.

Kto się stęsknił niech napisze posta!

A co będzie jak ci gorączka przejdzie ? - ozdrowiejesz i zapomnisz o tym poście
Wracając uświadomilem sobie pewną rzecz, ale najpierw muszę zapytać, kto wyrzucił przezroczysty worek leżący na mojej kurtce/tuż obok niej? Bo było w nim jedzenie, które przeboleję, lecz oprócz znajdowała się także szklanka, a tu już smutek wkradł się w me serce.

Poza tym event udany, czekamy na kolejną edycję
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10202144218068355&set=oa.547549151987205&type=1&relevant_count=5&ref=nf

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.650594778305636.1073741836.141833995848386&type=1

Łedżu, swoje zdjęcia dawaj
Krzychu, dawaj zdjęcia z naszej tury w Afganistanie <3 dnia Pon 15:49, 14 Paź 2013, w całości zmieniany 1 raz Powrót do góry
Jak dla mnie event jednak w porządku. To co zrobiliśmy, to chyba wszystko co dało się tam zrobić - na troopowanie między stoiskami czy jakieś pokazy jarzeniówek - nie było zwyczajnie miejsca.
Jeśli będzie następna edycja, panowie nas zaproszą - to naszym obowiązkiem jest wziąć w nim udział. Tylko lepiej dogadać warunki udziału, koszty, noclegi - żeby była większa Moc.
Co do minusów - można było dyżury zrobić.
Od warszawskiego Luka:
https://plus.google.com/photos/112713444993567434123/albums/5934614574665025505?authkey=CP_-1tOdv_jSNg

Wracając uświadomilem sobie pewną rzecz, ale najpierw muszę zapytać, kto wyrzucił przezroczysty worek leżący na mojej kurtce/tuż obok niej? Bo było w nim jedzenie, które przeboleję, lecz oprócz znajdowała się także szklanka, a tu już smutek wkradł się w me serce.

Poza tym event udany, czekamy na kolejną edycję


PRZYZNAWAC SIE, KTo ukradl, wyrzucil i robil inne sprosnosci ze szklanka partnera ?!
Dzięki za event, było w dechę Parę moich zdjęć:

https://picasaweb.google.com/karol.dobosz/FantasyExpo2013
czas najwyzszy:D
Relacje z Moje Miasto, sporo zdjęć z eventu, nasi też są:

http://www.mmwroclaw.pl/photo/1885970/Największą+uwagę+gości+skupił+ogólnopolski+kostiumowy+konkurs+cosplay.
O, nawet kolejkon był.
a nawet Stele'a nie bylo !!! bo to sztywniak !!!!!!!!!!!!!!

Tak, leżałem sztywno jak trup.

Relacje z Moje Miasto, sporo zdjęć z eventu, nasi też są:

http://www.mmwroclaw.pl/photo/1885970/Największą+uwagę+gości+skupił+ogólnopolski+kostiumowy+konkurs+cosplay.


Kilka fotek stąd:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.654764047878017.1073741873.146185672069193&type=1

I także stąd:
https://www.facebook.com/ewi.bansuj/media_set?set=a.569321296456529.1073741826.100001359903013&type=1

+
https://plus.google.com/photos/107346551325434580567/albums/5934607750736833889?banner=pwa Powrót do góry
nic nie umknie twej uwadze co Independent Bounty Hunter Ashoka Tano ?!

nic nie umknie twej uwadze co Independent Bounty Hunter ?!

No, prawie, Oreusie. (specjalnie dla ciebie):

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=538181719597483&set=a.538181442930844.1073741866.123390311076628&type=3&theater Powrót do góry
ale kozak ten w szmacie

ale kozak ten w szmacie

To zerknij tutaj
http://playingdaily.pl/wp-content/uploads/2013/10/FANTASY-270_resize.jpg

==---====-==
P.S. 1:
http://bzicool.pl/?subtopic=galeria&page=showmore&action=344

P.S. 2:
https://plus.google.com/photos/105175776431336649316/albums/5935003817174795409/5935006354110279058?pid=5935006354110279058&oid=105175776431336649316

https://plus.google.com/photos/105175776431336649316/albums/5935003817174795409/5935006285343672418?pid=5935006285343672418&oid=105175776431336649316

http://playingdaily.pl/wp-content/uploads/2013/10/DSC6443_resize.jpg

P.S. 3:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=348829211928916&set=pb.100004055198049.-2207520000.1381881478.&type=3&theater Powrót do góry
<3

Poniżej przedstawiamy Wam krótkie podsumowanie wydarzenia Techland Fantasy Expo 2013 w liczbach!

Organizatorów - sztuk 2
Organizacji wspierających - 9
Patronów medialnych - 27
Liczba odwiedzonych konwentów - 11
Wystawców - 21
Gości specjalnych - 6
Przedstawicieli mediów - 53
Cosplayerów - 19
Obsługa/Koordynatorzy - 10
I najważniejsze: odwiedzających - prawie 5700!


Spoko, tylko ciekawa jestem jak policzyli odwiedzających skoro nie było żadnych pieczątek, wejściówek, niczego. Przecież ludzie wchodzili i wychodzili po kilka razy, więc ta liczba 5700 jest bardzo podejrzana.
Niestety jakość alex to nie jest, ale zawsze coś http://youtu.be/DV5VzoK_Mbs
Niestety pół materiału mi gdzieś...wcięło
Przyjemny filmik, gratki!
wajny ;]
Pozwoliłam sobie linka wrzucić na forum Legionowe
Creepy man jest na nim uwieczniony
Filmik w pytę!


Wedge, leżę na ziemi i kwiczę...