ďťż
Home chevysphereFantasy Expo i 18 urodziny CD Action 10-11.05.2014Wystawa Lego w Pasażu Grunwaldzkim, 10.01-16.02.2014American Cars Mania 2014, Milicz 27-29 czerwcaFestiwal Gier i Komiksu w Łodzi 3-5.10.2014 RelacjaPoznań, 6 grudnia 2014- współorganizacja eventu7.06.2014 - Akademia Młodych Naukowców07.06.2014 Festyn WrocławCXXVIII Imperiada - Lipiec 2014CXXIII Imperiada - Styczeń 2014CXXXIII Imperiada - Grudzień 2014 Lista plików mp3 do pobrania, pobierz, download
692 ruth benedict wzory kultury opracowanie
Lista plików rar do pobrania, pobierz, download
Wtem wszystko zagłuszają szelesty i hurgot przybywających biesiadników - kohorty robaków drążących ziemię...
Villa Toscana [2009]
Samoksztalcenie Anestezjologia i intensywna terapia, Samokształcenie Anestezjologia i intensywna terapia
Link
 

chevysphere


W dniach 14 – 16.11. 2014 we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się pierwsza edycja targów gier komputerowych Hall of Games 2014. Impreza skupi najważniejszych producentów i dystrybutorów gier, sprzętu i akcesoriów związanych z szeroko rozumianą branżą gier. Hall of Games to trzy dni prezentacji, turniejów gier i warsztatów, a także największy w naszym regionie zlot fanów gier planszowych. Czekają nas liczne atrakcje – panele z udziałem najlepszych graczy i designerów gier, Cosplay – wielki konkurs dla twórców kostiumów bohaterów mangi, anime i gier komputerowych, pokazy trailerów i wiele, wiele innych.

Sprawa była już poruszana na wczorajszej imperiadzie. Wrocław, blisko, impreza w stylu tegorocznego eventu CD-Action. Nikt się do nas nie zgłaszał, więc dlaczego by nie napisać do nich, że jesteśmy chętni na trooping w kostiumach? Reklama dla fanklubu jak i miło spędzony czas razem, CD-Action wspominam bardzo fajnie.
Tylko teraz kwestia tego, ze skoro chcemy zgłosić swoją chęć w udziale musimy mieć mniej lub więcej konkretną liczbę osób do "zaoferowania". Żeby nie było takiej sytuacji, że zgłosi się 10 osób, po pewnym czasie część stwierdzi, że jednak jej się nie chce i na imprezę przyjdą 3 osoby. Musimy przedstawić konkretnie nasze zasoby.
Docelowo trooping chcielibyśmy zrobić w sobotę.

Proszę więc o zdeklarowanie się do końca tygodnia kto jest chętny do wzięcia udziału.

Wstęp na imprezę jest płatny, więc nie gwarantuje, że organizatorzy zwolnią nas całkowicie, lub częściowo z opłat za wstęp, będziemy dopiero negocjować.

1. Buczka- Barriss Offee
2. Obiwan jako Obiwan
3. Mały Yoda jako mistrz Yoda
4. Niesob - ID
5. Juno - Juno
6. Stele - EC

Strona: http://hallofgames.pl/
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/hallofgamesPL/timeline dnia Śro 6:41, 24 Wrz 2014, w całości zmieniany 7 razy tutajpoczkategori


2. Obiwan jako Obiwan
3. Mały Yoda jako mistrz Yoda
jak będzie darmo to:

4. Niesob - ID
5. Juno - Juno
jak darmo...
6. Stele - EC


Tak więc, dotrzymując ustaleń z poprzedniej Imperiady, dzisiaj wysyłamy maila do organizatorów z propozycją współpracy. Osobami odpowiedzialnymi za treść maila są Buka i Luke.
Nie wiem czy jest sens pisać gdy pewne są tylko 4 osoby, bo Niesoby tylko jeśli będzie wejście za free.
Może jednak ktoś jeszcze chętny? dnia Nie 14:36, 28 Wrz 2014, w całości zmieniany 1 raz tutajpoczkategori
Zawsze warto napisać. Przedstawimy sytuację, iż mamy możliwe w tym terminie 3 do 6 strojów. Zawsze warto podłapać chociaż minimalny kontakt moim zdaniem.
Odpadam.
Jest zbyt mala liczba osób zeby sie wgl tam pchać. Nie bierzemy udziału, przynajmniej nie jako fanklub.
W ten weekend prawdopodobnie tez odbędzie sie imperiada.
Ja dostałam medialną z Konwentów Południowych, więc się pojawię. Niestety, tylko w piątek. Znowu zjazdy -.-

Mogliście napisać, nawet jeśli byłaby Was 4. Nam dali wejściówki bez problemu (a w regulaminie mają, że niby tylko 2 na całą redakcję, a nas 4 idzie właśnie ).