ďťż
Home chevyspherePremiera "STAR WARS REBELS" - Wrocław, 27 wrześniaDni Fantastyki 2013 - 25-26 Maja, WrocławFantasy Expo - Wrocław, 13.10.2013Event na moście - Wrocław, 20 czerwca 2015WYSTAWA WOLIERY vol. 8 MUZEUM WSPÓŁCZESNE WROCŁAWMajor ! Wrocław ! 18-20.03.2011Opowiadanie o Luke'u i Vader w Tygodniku Wrocławskim07.06.2014 Festyn WrocławWystawa Lego w Arkadach WrocławskichWrocławski Bieg Nadziei 16 - Zaklęta miłość.rmvb
Lista plików mp3 do pobrania, pobierz, download
Lista plików jpg do pobrania, pobierz, download
WILD jak go stosować
[30.01.10]The Amp Jackers - Muffin (The Muffin Remix)
513, Struktura organizacyjna zespołu projektowego, Struktura organizacyjna zespołu projektowego
Link
 

chevysphere

Koleżanka i kolega prowadzą od roku projekt "Oddycham Wrocławiem". Może o nim słyszeliście - wyróżniono go w zeszłym roku w dwóch konkursach na blogi (dla mnie to nie jest blog, ale to teraz nieważne), organizowanych przez Pasaż Grunwaldzki i "Gazetę wyborczą". W efekcie obecnie, chyba do grudnia, ma swoją rubrykę w "Tygodniku Wrocław" - lokalnym dodatku GWyb.
W skrócie polega to na tym, że wykonują modelowi profesjonalne zdjęcie portretowe oraz zdjęcie pokazujące jego pracę, hobby, codzienność, a całość uzupełniana jest krótką notką o sobie autorstwa modela. W zamian model otrzymuje wywołane zdjęcie portretowe. Jedyny warunek jest taki, że model zgadza się na publikację tego wszystkiego na stronie.
Ogólnie polecam. Twórcy projektu są fotografami z zamiłowania, wykształcenia, zawodu i powołania, więc o jakość nie trzeba się martwić. Obejrzeć ich dzieła można tutaj:

http://odd.wroclaw.pl/

https://pl-pl.facebook.com/StropStudio

Ponadto... nie chcę wyjść na wyrachowanego skur...czybyka, ale mogłaby to być przy okazji promocja WFGW - gdyby ktoś chciał zaprezentować swoje przywiązanie do SW. Gdyby jeszcze trafiło to do papierowego "Tygodnika Wrocław" i na wroclaw.gazeta.pl (na pastwę hejterom) - tym bardziej.


Epicki pomysł i wielkie dzięki za info na ten temat!