ďťż
Home chevysphereFantastyczne Bachanalia, 14-16.09.2012, Zielona GóraPyrkon 2012 - 23 - 25.04NOWY SEZON TRENINGOWY 2011/2012C (czyli 100.) Imperiada - Luty 2012!CX Imperiada - Grudzień 2012CVI Imperiada - Sierpień 2012CVIII Imperiada - Październik 2012CV Imperiada - Lipiec 2012CVII Imperiada - Wrzesień 2012XCIX Imperiada - Styczeń 2012 16 - Zaklęta miłość.rmvb
Lista plików mp3 do pobrania, pobierz, download
Lista plików jpg do pobrania, pobierz, download
WILD jak go stosować
[30.01.10]The Amp Jackers - Muffin (The Muffin Remix)
513, Struktura organizacyjna zespołu projektowego, Struktura organizacyjna zespołu projektowego
Link
 

chevysphere

Cześć!
Przekazuję info od Karola "Hellrunera" Barckiego - jeśli go nie kojarzycie, jest to fan SW z Goleniowa (a także w swoim czasie z Legnicy oraz Wrocławia), szef amatorskiej grupy teatralnej Pomarańcze W Uchu Na Skarpie Bez Kartki (znanej z wystawienia chociażby "Zemsty Fanów" na Tatooine I). Hellruner obecnie mieszka w Poznaniu, gdzie odpowiada za organizację swojego festiwalu teatralnego o nazwie Ofensywa Teatralna, na którą serdecznie zaprasza Legiony oraz osoby w kostiumach Star Wars. W planie są opłacone zwroty, nocleg oraz wyżywienie. Oto konkrety przeklejone z maila:

"Zapraszamy Rebel Legion, 501 Legion oraz zaprzyjaźnionych fanów SW w kostiumach do działania w Naszym projekcie - Happeningu "KOSMOS". Impreza jest Festiwalem Teatralnym o nazwie "Ofensywa Teatralna" (pierwsza edycja obyła się pod hasłem "REMONT", druga zaś ma się odbyć pod hasłem "KOSMOS"). Ja jako osoba powiązana z Fandomem Star Wars zawsze chciałem jakoś połączyć te dwa światy i w końcu się udało. Jednym może się to wydawać dziwne (bo jak to Teatr i Star Wars), innym spodobać. Ważne, że będzie okazja na spotkanie i zaintrygowanie ludzi.

Czas i miejsce: 26-27 Październik 2012 r., Poznań

26 października (piątek) w godzinach popołudniowo-wieczornych (np. 18:00) będziemy z częścią Was (tymi którzy mają blisko do Poznania, albo będą mieli czas pojawić się już w piątek, np. trochę więcej wolnego od szkoły czy pracy; ważne by były przynajmniej 3/4 osoby, jak będzie więcej to super!) chcieli wyjść w miasto i zainteresować ludzi - wy robicie klimat strojami, postawami i może trochę ogrywaniem postaci - my w tym czasie rozdajemy ulotki, rozmawiamy z ludźmi itp. Trooping docelowo ma mieć miejsce w okolicach: Stary Rynek, deptak na Półwiejskiej, okolice poznańskiej Opery, Plac Wolności, czyli miejsca rozpoznawalne dość, gdzie chodzi dużo ludzi.

27 października (sobota) po obiedzie (czyli za pewne godzina 14/15) ruszamy znowu w miasto na małe łowy, liczę, że wtedy już będzie pełna ekipa, i dalej reklamujemy festiwal, który rozpoczyna się o godzinie 18:00 w Sali Teatralnej "MASKI", Al. Niepodległości 26.

Po 17:00 za pewne będzie chwila spokoju, by następnie około 17:40 zacząć znowu robić klimat, np. postawić strażników Jedi czy oficerów przy wejściu do Masek, pokręcić się trochę między ludźmi, gdy ci będą kupować bilety. Ogólnie od godziny 18:00 będzie chodziło o Waszą obecność na festiwalu, oczywiście będziecie mogli za darmo wchodzić na spektakle itp . pomiędzy spektaklami będzie kilkanaście minut przerwy i wtedy znowu ekipa kostiumowa wchodzi między ludzi, może nawet zrobimy jakąś akcje pokroju walka Jedi czy szturmowcy sprzedający bilety lub przesłuchujący więźnia, to możemy sobie dogadać, ale fajnie jakby taka animacja z ludźmi się pojawiła.

Po ostatnim spektaklu mamy kolację+koncert, fajnie jakbyście zostali na noc bo nocleg będzie, wszyscy sobie siądziemy wypijemy jakieś soczki i inne napoje, pogadamy i ogólnie się zintegrujemy , w razie gdyby ktoś musiał uciekać to w nocy będzie miał pociąg w swoim kierunku (około godziny 1 do 3 w nocy jeżdżą na Warszawę, Wrocław i Szczecin).

Ogólnie chodzi o dobrą zabawę, fajnie spotkanie i zrobienie niezłego klimatu by ludzie nie zapomnieli Na plakat możemy wrzucić loga waszych organizacji oczywiście.

Dnia 1 października składamy do miasta wniosek o dofinansowanie na Festiwal Teatralny. Jeżeli miasto wniosek przyjmie (9 października się tego dowiemy) to będziemy dysponować kwotami, które pozwolą Nam zaprosić kilka osób z kostiumami Star Wars.

Nocleg w hostelu, wyżywienie i zwroty podróży (pełne lub częściowe, zależy od ilości osób) będą zapewnione."

Myślę, że jest się nad czym zastanawiać, zwłaszcza że do Poznania większość z nas ma blisko, a warunki i zabawa zapowiadają się przednio


AJ!
Wszystko pięknie, tylko kostiumu brak

Wszystko pięknie, tylko kostiumu brak

like he said


Mam potwierdzenie, organizatorzy dysponują kwotą 1000 złotych na zwroty, noclegi oraz wyżywienie. Jeśli nie starczy dla wszystkich, zwroty zostaną podzielone proporcjonalnie. Wiem, że jeszcze jest trochę czasu, ale trzeba już zacząć się deklarować, więc zaczynamy:

1. Wedge
2. Taraissu

I pamiętajcie, sprawa dotyczy ogólnie postaci w strojach SW, nie tylko legionistów. Więc np. Stele z prorokiem, czy Obi-Wan i Mały Yoda, Luke, Krzysiek - jak najbardziej!

Ale Ty nie Bounty, przynajmniej dopóki klon nie przestanie być przyczepiany na taśmę
Mały Yoda w niedzielę 28-ego z rana ma turniej taneczny w Hooy-vie-gdzie (w wolnym tłumaczeniu Brzeg Dolny) więc raczej odpadamy
Zajęcia/praca/możliwy rajd studencki - odpadam niestety.
Ja jeszcze definitywnie nie mówię NIE- w końcu to Hellu; aż grzech chłopa nie wspomóc. Natomiast na dzień dzisiejszy poziom trudności jest bardzo wysoki
Witam wszystkich!
Ostatnio nie miałem czasu żeby tu pozaglądać albo przyjechać do Was, ale cały czas Was w sercu noszę i jak tylko mogłem to nawet postarałem się jakoś przemycić Was do działań teatralnych

Obiwanie z Poznania do Wrocławia (lub innych miast) pomiędzy godzinami 1:30 a 3:00 są pociągi i spokojnie byłbyś na godzinę 6/7 na miejscu. Pewnie trochę męczące by to było, dla Ciebie, ale sądzę, że warto się przejechać bo impreza będzie zacna, a raczej chce byście Wy sprawili, że taka będzie Rozumiem też jak się nie uda! Ale trzymam kciuki by dało radę! (PS. zawsze można się zabrać samochodem z Wrocka do Poznania - o ile koszty się opłacają - w osób pięć i potem np. około północy/pierwszej godziny wyjechać z Poznania i być we Wrocku około 3/4 rano, aczkolwiek bardzo bym chciał aby Ci co mogą zostali na Nas i razem z nami posiedzieli przy piwku, rozmowach i innych przyjemnościach towarzyskich, tym bardziej, że noclegi postaramy się ogarnąć)

Pozdrawiam i trzymam kciuki oraz śledzę temat, jeżeli są jakieś pytania to odpowie na nie Wedge albo ja

PS. 2:48 wyjazd z Poznania, 7:31 w Brzegu Dolnym z jedna przesiadką we Wrocku Głównym o 6:40 tutajpoczkategori
Jak ktoś pożyczy łacha to spoko.

Ej, Łedżu,masz ten kostium gnijącej panny młodej ? xD

Jak ktoś pożyczy łacha to spoko.

Ej, Łedżu,masz ten kostium gnijącej panny młodej ? xD


A to Issu trza pytać Można pokombinować
"Daala napisał:" < nawet forum ma mnie za chłopa.

Jak ogarniecie coś dla takiego mutanta, jak ja, to dam po ciastku :3 tutajpoczkategori
Ja się piszę z Codym ,nawet powinien do tego czasu być gotów do rejestracji gdzieś tam. Pogadam z Kamelem czy by jechał.
Znalazłby ktoś dwa miejsca w aucie?
Ew. bagażnik!
Pomóżcie nam kupić szybko auto to będzie miejsce!
Ja bym lepiej zainwestowała w latający dywan.
Ew. X-Winga, jeśli stać was na benzynę

Issu, masz pożyczyć łaszka - fistaszka na wypadzik? :3 tutajpoczkategori
To jak na chwilę obecną wygląda ekipa xd?
My dzisiaj mamy spotkanie organizacyjne co trzeba będzie zrobić a co pomóc, niedługo podrzuce plakat.

Ja bym lepiej zainwestowała w latający dywan.
Ew. X-Winga, jeśli stać was na benzynę

Issu, masz pożyczyć łaszka - fistaszka na wypadzik? :3


Gnijącą Panne młoda, jasne W razie czego powiemy, że jesteś Sithem...laicy i tak nie zauważą różnicy!
A zmieszczę się w niego ?
Pytam o wzrost, bo o wszerz nie mam obaw
Jeśli tak, to jadę!
Dobra to ja mam parę pytań:
Wybieram się z Małym Yodą (bo dwóch nas jest; ni mniej ni więcej) ale w sobotę ok północy musiałbym być nazad we wrocku, więc koleją to musiałbym się zwijać w sobotę ok 20-21 ej.
1) Jedziemy w piątek ( i jakiś nocleg) czy w sobotę z rana?
2) Jakieś lokum do przebierania się/ trzymania klamotów jest?
3) Jak dużą wiochę ew. bajoro mozemy zrobić w ramach reklamy/ Troopingu?
Oooo, Obi, co do ostatniego, to jak możemy zrobić wielką wiochę, to ja biorę udział! :3
Niech Hell się rozezna w kosztach, żebym wiedziała ile wziąć ze sobą pieniędzy.
Nocleg ma być, z tego co mówił Hell, w hostelu.
Śledzę temat cieszy mnie odzew! Także odpowiadam!

W sobotę między 18:51 a 19:35 są trzy pociągi (dwa tlk około 22 we Wrocławiu, jeden osobowy około 23 we Wrocławiu), wygodniej by nam było by to były osobowe - wtedy kasę można przeznaczyć na dodatkowe rzeczy pokroju jakieś lepsze wyżywienie dla Was czy więcej osób.

1) W piątek jeżeli przyjedziecie (podajecie godzinę to Was odbierzemy z dworca) - na piątek fajnie byśmy mieli przynajmniej 3/4 osoby już. O 18:00 chcielibyśmy zacząć Trooping do max 22:00, trochę chodzenia po mieście aka puby najbardziej znane miejsca pokroju Deptak, Opera, Stary Rynek. Tak by małe zamieszanie zrobić. Wtedy nocleg też można jak najbardziej załatwić I tu możemy się ugadać czy u kogoś na łóżkach byście chcieli czy w hostelu (kwestia tego, że jak obniżymy koszty na takich rzeczach a np. przyjedzie osób 8, to po za kasą za zwroty to co zostanie będzie do podziału dla tych 8 osób już jako zapłata do kieszeni na plus, pewnie niewielka ale zawsze na jakąś książkę albo dwie, mamy równe 1000 zł na całą akcje Star Warsową więc, jak to rozegramy to już zależy od Nas, ale na pewno będziemy chcieli Was nocować w dobrych warunkach i wedle życzeń - to samo z jedzeniem)

2) Na pewno jakaś baza wypadowa będzie czy to u kogoś w mieszkaniu (najwygodniej by było, u kogoś kto mieszka mniej więcej w centrum) czy może w hostelu już samym (pewnie wieczorem to już przerw nie mają więc też w porządku). Także tu kłopotu też nie będzie.

3) Jak największa się wam podoba im więcej zamieszania tym lepiej, wszelkie pojedynki na miecze świetlne, zaczepianie ludzi, robienie sobie z nimi zdjęć itp. jak najbardziej. Ogólnie jak macie pomysł na jakieś akcje to też jestem jak najbardziej otwarty, ot musimy przykuć uwagę ludzi, a raczej wy przykuwacie a my rozdajemy ulotki albo opowiadamy ludziom o festiwalu itp. Powrót do góry
Hellu, okolice godziny 20.30 w Poznaniu może być? Chyba,że zabiorę się na pakę z kimś Ale zobaczę jeszcze, może uda mi się urwać z angielskiego i rachunkowości, to bym nawet mogła być ok 16. Pogadam, zobaczę itp.

Obi - będzie robienie wiochy !!! :3 Powrót do góry
http://i.imgur.com/Q9xmk.jpg

Plakat i program imprezy.
piątkowe i sobotnie akcje happeningowe +sobota od 18:00 do 22:00 to ta część gdzie działamy z kostiumami:)

Hellu, okolice godziny 20.30 w Poznaniu może być? Chyba,że zabiorę się na pakę z kimś Ale zobaczę jeszcze, może uda mi się urwać z angielskiego i rachunkowości, to bym nawet mogła być ok 16. Pogadam, zobaczę itp.

Obi - będzie robienie wiochy !!! :3


Wiochę to mamy na naszym forum- istna Wioska Gungan w lesie Ewoków w każdym niemal temacie. Dochowaliśmy się nawet kilku troll na miarę Mistrza Selera czy Luke'a S.i- i to obojga płci Powrót do góry
Czepiasz się.

Czepiasz się.

Ależ skąd
I to trollowanie piętnuje ktoś, kto całą noc opowiada chamskie kawały o Żydach, murzynach, martwych płodach, pedofilach, księżach, księżach - pedofilach i zboczonych zwierzętach [coś pominęłam?]. Luv people.
To są wysmakowane dowcipy dla specjalnie wyselekcjonowanej publiczności i służą ogólnemu poprawieniu humoru poprzez uświadamianie oraz hartowanie niedoświadczonych. Z trollowaniem nie mają nic wspólnego
Dobra, a ktoś wie, że ta impreza wypada w premierę Bond: Skyfall?
Można by się o północy wybrać Powrót do góry
https://www.facebook.com/events/290298047748066/

Spamujcie zaproszeniami i udostępnieniami Musimy wybić się ponad 200 osób które wezmą udział w evencie! Nawet jeżeli niektórzy nie przyjadą to też niech pomagają!
Wkrótce Wedge przekaże mi info co i jak a ja ogarnę wszystko i powiem co i jak.
Czekamy na Was ze zniecierpliwieniem!

Dobra, a ktoś wie, że ta impreza wypada w premierę Bond: Skyfall?
Można by się o północy wybrać

Jade i w sumie chetnie bym poszedl na nocna premiere Skyfall
W sobotę ma być 4 stopnie Celcjusza i opady śniegu- ot taka ciekawostka przyrodnicza.

To załatwcie sobie zbroje snowów.
-S
Podobno tak ma być ale się zobaczy!
Ogólnie raczej w zamysle jest bardziej wchodzenie do budynków / pubow restauracji itp więc nie powinno być aż tak źle
W razie załamania pogody ograniczymy trooping do samego teatru, i tak ulotki w dzień imprezy niewiele dadzą, bo ludzie mają już poplanowane wieczory i może 1% zmieni zdanie Ale spokojnie podziałamy, nic na siłę
Kto jedzie w piątek?
Ja jade w pt, autem
Zawsze ludzie maja fajne miny jak sie wbija do restauracji/baru itp
Hej Hanie!
O której się mogę Ciebie w takim razie spodziewać? Zabierz jak najwięcej osób aka Daalia i Obi+Yoda, jeżeli jadą w piątek także noclegi wam ogarniemy jakby co.
Jak nie będzie pogody to spokojnie w pomieszczeniach i np. galeriach wielkich czy coś także luzik.
No i w sobote to taka formalność bardziej bo w czasie tego troopingu zaplanowany jest także obiad, który Nam pewnie z godzinę zajmie
Także spokojnie.
Zależy o której Han jedzie.
Ja mogę się urwać dopiero ok 14.
Jeśli pasuje, pozwalam CI zabrać mój admirałowski tyłek.
Muszę ogarnąć tylko kostium od Issu.

Kto jedzie w piątek?

Ja, Klon jadę. Ale wątpię aby ktoś mnie wziął ze sobą. Ktoś chętny? Powrót do góry
Han jedzie z piątek xd ale nie wiem czy on z Wrocka czy nie, no chyba, że jakieś tam niesnaski są między wami czy cuś.
Czyli ekipa będzie na piątek super <3 gogogo Klony!
Moi drodzy, żeby potem nie było niejasności Nocleg, zwroty i wyżywienie z Wrocławia mają opłacone następujące osoby:

Wedge
Taraissu
Krzysiek
Han
Oreus
Daala

Wszyscy pozostali, którzy chcą się dołączyć do wycieczki, muszą sobie zorganizować nocleg na własną rękę. Dowiem się w którym hostelu będziemy mieć kwaterunek, może będą miejsca to jeśli będziecie chcieli to sobie dokupicie, no chyba że macie jakieś miejscówki u znajomych

Han dał mi znać że wyjeżdża już w piątek. Pozostała czwórka dojedzie w sobotę, powrót w niedzielę.

W razie pytań dzwońcie do mnie, numer wszyscy macie, a kto nie ma, niech poprosi Powrót do góry
Bastion Nas olał i nic nie zamieścił o imprezie xd szkoda.
Z Wedgem już mam wszystko ugadane co i jak, dostałem info teraz ogarniam jak to ma wygladać będzie się działo!

PS. Dla tych, którzy chcieli by jeszcze przyjechać - postaramy się wam ogarnąć np. noclegi u znajomych po prostu, kolacje w sobotę także możemy zapewnić na 100% Powrót do góry
Na ten obiad po tych słowach chyba wszystkiego się spodziewam, razem ze smażonymi Bantha"mi. Powrót do góry
Z wielką przykrością z powodu utraty pracy, braku funduszy i ogólnie bardzo niewesołej sytuacji rodzinnej i widoków na przyszłość muszę zrezygnować z jakichkolwiek wyjazdów w tym roku.
Bardzo żałuję, ale mnie i małego Yody nie będzie
:<

Zrzuta na wyjazd dla Obiwana!

Z wielką przykrością z powodu utraty pracy, braku funduszy i ogólnie bardzo niewesołej sytuacji rodzinnej i widoków na przyszłość muszę zrezygnować z jakichkolwiek wyjazdów w tym roku.
Bardzo żałuję, ale mnie i małego Yody nie będzie


Przykre bardzo Witam w gronie bezrobotnych... :/

A tak z innej beczki, czy w takim wypadku moglibyśmy pożyczyć luxeony które masz na akcję?
Jak najbardziej- wprawdzie stoją jeszcze na bazie i farba schnie, ale jutro po południu będą gotowe. Jak coś jeszcze potrzeba to śmiało- bez krempacji
Pożycz płaszcza i jakąś klingę!

Pożycz płaszcza i jakąś klingę!

Mój płaszcz jest u Hana i to pewnie on go będzie używał.
Mam w tej chwili trzy czynne luxeony: zielony Yody, niebieski Obiwana i pomarańczowy Boromira . Komuś to przekażę- tylko jeszcze nie wiem komu.
Acha- jeszcze jedno. Rychu ze swoim Anakinem wybiera się w sobotę do was. I pewnie będzie miał swój niebieski miecz.
Dodatkowo mogę dorzucić w promocji tego plastikowego Lukowego FX-a
To ja chętnie przygarnę Jutro popołudniu do Ciebie podjadę, zdzwonimy się
Jej! :3

Bastion Nas olał i nic nie zamieścił o imprezie xd szkoda.


Jak nie, jak tak

http://gwiezdne-wojny.pl/news.php?15517,zapowiedz-festiwalu-teatralnego-kosmos.html Powrót do góry
Koszernie było choć z kiełbasą
Dzięki wielkie wszystkim za imprezę, nocleg, podróż i odwiedziny też !
I oczywiście kip kip Kura! Powrót do góry
Po evencie!!!

Dzięki wszystkim za wypad do Poznania, było epicko choć pierońsko zimno, ale zabawa była przednia Dzięki przede wszystkim Legionistom z EB za ciężką pracę, ale też i innym członkom WFGW:

Bounty'emu - za niezbędny support i foty (to utwierdza mnie w przekonaniu, że na każdym kostiumowym evencie musi być min. jedna osoba po cywilnemu jako support)

Daali - za paradowanie w worze Sitha/pannie młodej i sianie chaosu

Oreusowi - za szarżę po świątynnych korytarzach oraz dzielne zastępowanie Starka w nakręcaniu afterparty

Fooleckowi - za dobry trolling na festiwalu

Hellrunerowi - za ogarnianie! :*

Krzyśkowi nie podziękuję osobno, bo właśnie wstępuje do EB, więc liczę go jako Legionistę Kto nie był ten niech żałuje, bo było epicko, a Bounty wchodzący i wychodzący pod Daalę oraz Tańczący z Materacem przechodzą do klasyki! Filmik wkrótce!

Poniżej zdjęcia Bounty'ego, który dzielnie zastępował Urthonę, oraz moje:

https://picasaweb.google.com/karol.dobosz/OfensywaTeatralnaPoznan2012

P.S. I jakby ktoś pytał to link do strony najlepszej na festiwalu grupy teatralnej:

http://afront.art.pl/

Już moja w tym głowa, by pojawili się na naszej wrocławskiej imprezie Zaufajcie nam, warto!
Wypraszam se, ostatecznie Bounty wlazł i wylazł pod Hana. >D
Mrrrrr,chaos! :3

Fota eventu :
https://lh3.googleusercontent.com/-gFOJ4y_djEA/UI5ZLq6aWLI/AAAAAAAADhM/CBZIHke-h8g/s512/P1030147.JPG Powrót do góry
Mephisto trzyma się na uboczu, jak na SSmana w przebraniu przystało.
Nie zabrakło pań z legionu. Daala godnie zastępowała mnie w roli czarnego wora. Był miodek. Był Łedż zoofil. Była kulturka.

Edukacyjnie jednak bym nie wyrobił, a panujące temperatury nie wzmagają wyrzutów sumienia.
Było epicko, ale krótko. :p Warto było w piątek uciec z historii Polski. Dziękuję wszystkim nie tylko za świetną akcję, ale też za to, co działo się po niej. W szczególności dziękuję
Wedge'owi za wspólne narzekanie na nieudane wątki w książkach i za to, że pamiętał, że "ktoś chciał frytki" (tak, głodna Leia zjadła obiad dopiero po północy)
Daali za porcję fajnych dowcipów
Bounty'emu za chrapanie i gadanie przez sen oraz robienie bardzo, bardzo dziwnych rzeczy. Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że zamierzałam Cię zabić za budzik, który dzwonił o godzinach, które mi nie odpowiadały :d
Leia zlituj sie nad biednym bountym:) wszystko zalezy od zamyslu z jakim ustawiasz budzik:) Bountiemu najwyrazniej wyszlo w stu procentach gdyz obudzil wszystkich z wyjatkiem samego Bountiego:)
W takim razie ja takze (juz nie kazdemu z osobna) podziekuje za te ze8jebista zabawe i ogolnie rzecz ujmujac za*ebisty event- oby takich wiecej.
PIONA!
No chwila, Bounty też się obudził. Słyszałam przeciez cos w stylu "Mmm... to nie mój" xD


Bounty'emu za chrapanie i gadanie przez sen oraz robienie bardzo, bardzo dziwnych rzeczy. Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że zamierzałam Cię zabić za budzik, który dzwonił o godzinach, które mi nie odpowiadały :d

Leia zlituj sie nad biednym bountym:) wszystko zalezy od zamyslu z jakim ustawiasz budzik:) Bountiemu najwyrazniej wyszlo w stu procentach gdyz obudzil wszystkich z wyjatkiem samego Bountiego:)
No chwila, Bounty też się obudził. Słyszałam przeciez cos w stylu "Mmm... to nie mój" xD

Dobrze słyszałaś leia, chciałem powiedzieć: "Mmm... miodzik" ale nie wyszło. xD Może i to był miód ze złotej pasieki ale jak mnie sieknął, to na całego. xD Tak to jest jak się pije do hejnału, a jest się w Poznaniu a nie w Krakowie.

następnym razem, to ładnie poproszę - w końcu kopniak od księżniczki takiej jak ty, to raczej zaszczyt a nie kara.
Przestań, nie mów tak, bo się zaczerwienię :p
Dzięki wszystkim za to, że byliście i chciało się Wam chodzić po tym zimnie ^^ było świetnie! Szkoda, że byłem taki zalatany, że nie miałem dłuższej chwili by pogadać, potem do 3 jeszcze sprzątaliśmy po koncercie, kolacji itp. także się działo i do domu ledwo wróciłem ale było mega!

Dzięki wszystkim za to, że byliście i chciało się Wam chodzić po tym zimnie ^^ było świetnie!

Szkoda, że byłem taki zalatany, że nie miałem dłuższej chwili by pogadać, potem do 3 jeszcze sprzątaliśmy po koncercie, kolacji itp. także się działo i do domu ledwo wróciłem ale było mega!


A, poproszę o info na PW czy wysłałeś (masz mój adres jakby co) moje rękawiczki. Dzięki że je znaleźliście. Mam dług na przyszłoroczną Ofensywę

No i dzięki raz jeszcze za wszystko - za oprawę, za zaopatrzenie, nocleg, te spektakle były udane - zwłaszcza od grupy Afront. Dzięki, było mega!
Ja tam żadnego budzika nie słyszałam...
Bounty, ja Cię mogę kopnąć w dupę, ale wcześniej załatw sobie coś na przeszczep.
I zapłać za tę cholerną koszulkę, bo ja już chcę swoją.

Leia, ktoś musiał choć próbować zastąpić Obiwana.
Ale nie powiesz,że najbardziej trollujący joke świata nie był dobry ...
Co do promocji - żeby to miało sens musiało by mieć miejsce 2/3 tygodnie wczesniej ale wtedy nie mialbym kasy by was zaprosic na festiwal i nocowac:) wiec musialo sie odbyc dzien wczesniej.
Po dwa kase od miasta na festiwal dostlaismy 3 tygodnie przed impreza i tyle mielismy czasu = 3 tygodnie = aby cala impreze zrobic = znalezc zespoly zrobic plakat, zalatwic was wymyslic dekoracje itp itd - zapytaj sie Wedga czy porwalby sie na zrobienie jakeijs imprezy w 3 tygodnie xd sadze ze on by dal rade ale malo kto po za nim.

Takze spoko kumam, a co do ulotek to normalne w duzym miescie nikt ich nie chce brac - po dwa w galeriach handlowych nie bylo kiedys zakazu dopiero od niedawna jak sie okazalo - takze wszystko przeciw nam. Bardziej mi chodzilo o spotkanie i Wasz przyjazd niz zeby ta promocja byla jakas uda - to byl tylko pretekst by was zaprosic takze spokojnie xd

Także to nie kwestia doświadczenia w robieniu imprez itp. po prostu ważniejsze było byscie przyjechali to wszystko;) a ulotki jak poszly tak poszly - byle by sie mnei stowarzyszenie nie czepialo ze nic nie robiliscie. Nawet mowilem do Wedga ze olejemy sobotnie roznoszenie ultoek ale sie juz przebraliscie i przyszliscie do Masek wiec bylo mi glupio wiec was wyslalem do tych tramwajow byscie nie marzli przynajmniej.

Sorry ze sie tlumacze ale chce Wam pokazac ze zadania latwego nie mialem, a chcialem by jak najlepiej to wyszlo itp. Powrót do góry

Ja tam żadnego budzika nie słyszałam...
Bounty, ja Cię mogę kopnąć w dupę, ale wcześniej załatw sobie coś na przeszczep.
I zapłać za tę cholerną koszulkę, bo ja już chcę swoją.


A proszę cię bardzo. Możesz mnie kopnąć w dupę, to będę jeszcze lepszy niż Boba Fett. Tamten musiał sobie nogę przeszczepiać, a ja będę dupę przeszczepiał, a co mi tam. Widać, że jak nie księżniczka, to teraz królewna chce mnie kopać w dupsko. Kto jest jeszcze więc chętny aby ztrollować mi dupę?

@Hell - Spoko. Wiem, że chodziło o to, aby było przednio i bombowo i żebyśmy się spotkali. Następnym razem będzie lepsza zabawa w teatrze.
Hellu, a ja Ci powiem,że dużo osób brało te uloki. Odmówiło nam może z 5 osób, raczej było zainteresowanie po tym,jak mówiliśmy "zapraszamy na festiwal".

Sala była pełna i jest gitez.
No, i zobaczyliśmy Cię pod krawatem.

Bounty, Ty lepiej dziękuj Hanowi,że mocniej nie skakał po tym łóżku, jak siedziałeś pod nim.

Leia, ktoś musiał choć próbować zastąpić Obiwana.

Udało Ci się go zastąpić w zadowalającym mnie stopniu :d
Obi jest nie do zastapienia!!!!
Oj cicho, chciałam tylko być miła dla Daali :p
Ale to zadna uraza jesli ktos nie umie zastapic Obiego;) albowiem nie jest to mozliwe.
A udowodnię Ci kiedys, że jest to możliwe :d
Ok. Czekam;)

Ok. Czekam;)

Jakbyś dobrze popatrzył to już się Leii zakola robią i broda rośnie
Ale że jak? Z plączącym się językiem sypałaś żartami o martwych płodach czarnych żydów? Nie doceniałem Cię.
Stele, jak będziesz grzeczny, to opowiem Ci kawał o Rambo. :3

Ok. Czekam;)

Jakbyś dobrze popatrzył to już się Leii zakola robią i broda rośnie

Broda? Gdzie? Mam rozumieć, że moje lusterko kłamie nie pokazując mi mojej prawdziwej twarzy?

Ok. Czekam;)

Jakbyś dobrze popatrzył to już się Leii zakola robią i broda rośnie

Broda? Gdzie? Mam rozumieć, że moje lusterko kłamie nie pokazując mi mojej prawdziwej twarzy?

Czyli wnioskując z Twoich przypuszczeń Obi-Łanie, to tak, mieliśmy:
- senatorską księżniczkę z brodą z Alderaanu,
- gnijącą pannę młodą Admirał, co nas strollowała żartem o Rambo czy to o czym wspomniał Agent Sztele (żeby nie było pomówień xD)
- rebelianckiego piota-kociaka, co to goda po ślonsku i wiesza nam kitle na uszach
- komandora klona co to, jak wyczytałem z innego tematu, była jakaś wielka niesubordynacja i skutki tego są "opłakane" po powrocie na Kamino
- Anakina co to zasuwał po świątyni na hulajnodze (są na to dowody w bibliotecznych archiwach Psarskiej Akademii Jedi w Łedżlandii - no chyba, że to jest jakaś Ukryta Świątynia jak z Dziedzictwa ale ja tam nie wiem...)
- Włoskiego Mistrza kierownicy w Czin-czintento S
- Pewną "niewidomą" Jaine Solo, co to spotkała swoją dawno zaginioną siostrę bliźniaczkę Dżainę Solo (nie wiem, która z nich była którą ;P)
- Jeden z członków zespołu The Beatles co to stróżował wiernie, witał i żegnał gości jak z polską gościnnością przystało
- Dubler Luka Skywalker'a [znanego jako Luke S] (https://lh3.googleusercontent.com/-vNKQPXRQQTg/UI5Y2oJ6r8I/AAAAAAAADdY/95Cwg2k0SEI/s640/P1030124.JPG)
- No i oczywiście zspasowany Rycerz Okrągłego Stołu co to jest druidzkim-trollem

A wszystkiemu temu winny - czyli wydania takiego raportu z odbytej misji, winny

...jestem JA

A teraz możecie mnie wrzucić do rzeczki na Mustafarze, bym sobie popływał.
Bounty, giń... Przepadnij :d

Bounty, giń... Przepadnij :d

Dobrze mówisz księżniczko, idę skoczyć z mostu do Mustafarskiej Odry

A to dla tych, co nieMoc ich zmogła i nie mogli przybyć:
http://www.youtube.com/watch?v=qqqOjpkqyJc
(komentarze pod tym filmikiem mile widziane ^^" )
Cody na speederze rlz
Rysiu bez pancerza coś zgrabniej się kula i mieczykiem jeszcze przy tym wymachuje.
bo Rysiu generalnie znany jest z tego ze jest kozakiem/koxem:)
By wszystkie Ryśki to fajne chłopy są.
Rzekł Antoni Ryszard.
nic dodac nic ujac:) oprocz tego ze filmik trzeba bylo caly wrzucic po zmontowaniu z calego wyjazdu:)
Wrzućcie ten z Cikłeczento, jak robię z siebie idiotę!

Wrzućcie ten z Cikłeczento, jak robię z siebie idiotę!

Aje Pani Admirałowa!

http://www.youtube.com/watch?v=gNlsSS-RImQ

A tutaj to co się działo pod teatrem:
http://www.youtube.com/watch?v=hbfL2A7VCpA

I na koniec, fragment występu grupy Afront _
http://www.youtube.com/watch?v=a11CkS5ciiU
Ej, czemu film z czikłeczento jest usunięty :< ?
Bo kierowca dostał mandat wysokości 200 zł i trzy punkty karne za powodowanie ryzyka katastrofy w ruchu lądowym przez jazdę w ograniczającym widoczność hełmie, będąc w dodatku zbyt wysokim na szturmowca.
Wiesz co? Nawet nie ogarniam, czy robisz sobie ze mnie jaja Sztilu, czy mówisz serio.
Poza tym, to ja miałam hełm na głowie.
To może eventy pomyliłem, ale skądś kojarzę zdjęcie Hana w hełmie w czinkusiu.
Nie, nie pomyliłeś. Ale to tylko fotomontaż....