ďťż
Home chevysphereFantastyczne Bachanalia, 14-16.09.2012, Zielona GóraOfensywa Teatralna, 26-27.10.2012, Poznań50. Spotkanie Toruńskiego Imperium - 10.11.201223. Międzynarodowy Festiwal Komiksu w Łodzi - 5-7.10.2012Pyrkon 2012 - 23 - 25.04NOWY SEZON TRENINGOWY 2011/2012C (czyli 100.) Imperiada - Luty 2012!CX Imperiada - Grudzień 2012CVI Imperiada - Sierpień 2012CVIII Imperiada - Październik 2012 16 - Zaklęta miłość.rmvb
Lista plików mp3 do pobrania, pobierz, download
Lista plików jpg do pobrania, pobierz, download
WILD jak go stosować
[30.01.10]The Amp Jackers - Muffin (The Muffin Remix)
513, Struktura organizacyjna zespołu projektowego, Struktura organizacyjna zespołu projektowego
Link
 

chevysphere

Polcon 2012 odbędzie się w dniach 23 do 26 sierpnia 2012 roku we Wrocławiu w budynkach Uniwersytetu Przyrodniczego. Jako centrum imprezy zostanie wykorzystana siedziba Centrum Dydaktyczno-Naukowego na pl. Grunwaldzki 24 A.

Jako miejsca sypialne planowane są maksymalnie cztery z pięciu Domów Studenckich Uniwersytetu Wrocławskiego (baza około 2000 miejsc noclegowych) i wstępnie jedna z dwóch pobliskich szkół (sale wspólne).

Informacje bieżące znajdziecie na tej stronie:
http://polcon2012.pl

AKREDYTACJA:
--> http://polcon2012.pl/akredytacja/

Od jutra startuje rejestracja i kto dokona rejestracji jutro otrzyma walentynkowy pakiet powitalny <3

UWAGA: Są przewidziane zniżki za punkty programu!!! (rzecz niecodzienna przy Polconach ). Wszystko zależy od tego co i ile rzeczy się zgłosi do programu. W przypadku zniżek wartość wejściówki można obniżyć do 9zł (jest to minimum przeznaczane na nagrodę Zajdla). Zniżki są uwzględniane tylko przy wykupieniu akredytacji na miejscu!!!
W razie wątpliwości pisać do mnie.

To tyle słowem wstępu.

Ponieważ nie ma w tym roku DFów ani Coolkonu jest to jedyny zapowiedziany konwent przed końcem świata we Wrocławiu!!! Warto więc pomyśleć nad jakimiś atrakcjami. Swoje propozycje zgłaszajcie w TYM temacie. tutajpoczkategori


Ile to wszystko bedzie kosztować, zauważyłem że przedsprzedaż 50 zł i zastanawia mnie czy nocleg jest w cenie czy trzeba dokupić ten za 78 zł?

Ile to wszystko bedzie kosztować, zauważyłem że przedsprzedaż 50 zł i zastanawia mnie czy nocleg jest w cenie czy trzeba dokupić ten za 78 zł?

78zł?

Jeśli chodzi o nocleg w szkole to dyskusje odnośnie szkoły wciąż trwają, więc w najgorszym razie będzie konieczność wykupu noclegów w domach studenckich, ewentualnie w hostelu jakimś lub u znajomych
Jak tylko dostanę jakąś informację to ją tu wmontuję.


Jak tylko dostanę jakąś informację to ją tu wmontuję.


Przeczytałem "zwymiotuję" XD


Luke hahahaha!

No to Issu czekam na info, bo cena noclegu mnie lekko przeraziła : D.


Jak tylko dostanę jakąś informację to ją tu wmontuję.


Przeczytałem "zwymiotuję" XD

umarłam za śmiechu xD
hej

jak to teraz jest?
czy jest jedna osoba reprezentujaca grupe i do niej mamy sie zglaszac z pomyslami na atrakcje?
czy każdy ma sie zgłaszać indywidualnie na polkon przez linka?

hej

jak to teraz jest?
czy jest jedna osoba reprezentujaca grupe i do niej mamy sie zglaszac z pomyslami na atrakcje?
czy każdy ma sie zgłaszać indywidualnie na polkon przez linka?


Jak to coś do programu SW/ SF to i tak trafi do nas, więc możecie do mnie lub Łedża.
dzieki
na pewno sie zgłoszę
Jesteśmy po kolejnym spotkaniu organizacyjnym, czas na trochę nowości.

Przypominamy datę: 23-26 sierpnia
Miejsce: Uniwersytet Przyrodniczy, budynek pl. Grunwaldzki 24A
Strona: http://polcon2012.pl/

Jako blok SW-SF mamy do zapełnienia 45 godzin programu. Program startuje w czwartek o 12:00, kończy się w niedzielę o 16:00. Co ważniejsze, atrakcje konwentowe będą się kończyć nie później niż o 22:00, gdyż o tej godzinie budynek jest zamykany, włączany jest alarm, a uzbrojeni i muskularni panowie z ochrony z lubością będą ścigać niepoprawnych konwentowiczów. Także w tym roku niestety sobie nie pohulamy w godzinach nocnych.

Noclegi: miejscem zbiorowych noclegów jest szkoła przy ulicy Kamiennej 99, znana z organizacji dwóch ostatnich CoolKonów. Ale uwaga: miejsca noclegowe są organiczone do 400 osób (tak, będą wydzielane przestrzenie "noclegowe" w salach, mają być też wydawane numerki). Dlatego też im prędzej wykupicie akredytację na cele noclegowe, tym lepiej. Miejsca będzie można kupować od okolicy 15 maja.

Przypominamy również, że mniej więcej do 15 maja trwa sprzedaż miejsc noclegowych w akademikach. W celu poznania dalszych informacji i zakupu noclegów zapraszamy tutaj:

http://polcon2012.pl/o-noclegach/

Afterparty: Polcon będzie mieć swój własny lokal imprezowy, otwarty na czas konwentu. Jest to klub "Cynamon", znany studentom Uniwersytetu Przyrodniczego (znajduje się mniej więcej naprzeciwko budynku konwentu). W ciągu dnia będzie tam można coś zjeść, natomiast wieczorem poszaleć do upadłego.

Przypominam, że czekamy na zgłoszenia programu! Im więcej zgłosicie punktów, tym lepszą będziecie mieć zniżkę na wejście. Przypominamy jak to wygląda:

Cennik:

- 49 zł w przedsprzedaży do 30 kwietnia
- 55 zł w przedsprzedaży do 30 czerwca
- 60 zł w przedsprzedaży od 1 lipca i w czasie imprezy
- Ulgowe (w zależności od wieku): 0-25 zł w przedsprzedaży do 30 czerwca
- Ulgowe (w zależności od wieku): 0-30 zł w przedsprzedaży od 1 lipca i przy wejściu

Bilety jednodniowe:

- czwartek – 25 zł
- piątek – 30 zł
- sobota – 30 zł
- niedziela – 15 zł

Dla twórców programu przewidziana jest zniżka od 30 do 50 zł (licząc od ceny 60 zł). Zależy to od ilości prowadzonych punktów programu i ich rodzaju. Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

karol.dobosz@gmail.com

Niektórych z Was będę męczył również osobiście, więc szykujcie pomysły na atrakcje, zarówno Star Wars jak i Science Fiction.

Na koniec trochę więcej o naszym bloku:

http://polcon2012.pl/gwiezdne-wojny-i-sf/

Do zobaczenia we Wrocławiu! tutajpoczkategori
Ja jestem chętny ale dopiero mogę zacząć o tym myśleć pod koniec maja.

Do kiedy mniej-więcej trzeba się określić z pomysłem na prelekcję, jeśli takową chciałoby się zrobić?

Do kiedy mniej-więcej trzeba się określić z pomysłem na prelekcję, jeśli takową chciałoby się zrobić?

Standardowo - im szybciej, tym lepiej
ROTFL. Cóż za inteligent wymyślił, żeby zrobić nocleg w tak małej szkole, z ograniczoną liczbą miejsc i znajdującą się w pizdu daleko od miejsca konwentu?

ROTFL. Cóż za inteligent wymyślił, żeby zrobić nocleg w tak małej szkole, z ograniczoną liczbą miejsc i znajdującą się w pizdu daleko od miejsca konwentu?

Ten, któremu WSZYSTKIE inne szkoły będące bliżej odmówiły. Chyba że masz jakieś znajomości w innej szkole bliżej to do dzieła, nie pogardzimy
To musi być spowodowane nagonką na konwenty. Najechali na szkoły,że są siedliskiem zła podczas konwentów, to teraz nie chcą współpracować.
Mam plan zrobienia najsłabszego ogniwa w stylu SF ale potrzebuje prowadzącego.. najlepiej kobiety, takiej co potrafi udawać wredną i złą.. Taraisu?

Mam plan zrobienia najsłabszego ogniwa w stylu SF ale potrzebuje prowadzącego.. najlepiej kobiety, takiej co potrafi udawać wredną i złą.. Taraisu?

Przeca nikt się nie nabierze...jestem wzorem uprzejmości i miłości do bliźniego
A propos noclegów w szkole, ktoś z was będzie tam spał, czy wracacie do domku na noc? Bo nie wiem, czy rezerwować - samej to tak markotno i samotno.
Wszyscy razem w szkole to chyba najlesza opcja, ale ja bym się jeszcze wstrzymał z rezerwacją do momentu wypowiedzenia się większej ilości osób
(Wprowadzający nastrój akcent muzyczny)
Polcon już się zbliża, już puka do naszych drzwi...

Polcon coraz bliżej i powoli nakreśla się program imprezy. Zapraszamy do zgłaszania swoich pomysłów/punktów programu w tym temacie.
Nadmienię, iż póki co bloki świecą pustkami, więc każdy punkt programu jest na wagę złota

A więc... Co Ty zgłosiłeś do bloku SW/SF na Polcon 2012?

A do kiedy trzeba się zgłaszać?
Jeszcze trochę czasu jest, ale musimy do piątku przedstawić co udało nam się zebrać jak do tej pory, więc zależy nam na kilku zgłoszeniach w ciągu najbliższych 24h
Do domu mam bliżej niż na Kamienną... Pokonwentowałbym sobie do późnej nocy, przespał się we własnym wyrku, umył i zjadł sowite śniadanko jednak.

A co do programu, to nie zawadzi się doprecyzować.

1. Największy projekt. Endor to dopiero początek-bogata w mapy i ilustracje historia Galaktycznej Wojny Domowej, od proklamacji Nowej Republiki do paktu Pellaeon-Gavrisom. Że nerdzenie każdego by zanudziło w zbyt dużej ilości, chętnie rozbiłbym to na dwa razy, przerywając w okolicy Dark Empire. 2-3h
2. Ubernerdowskie. Panel dyskusyjny o reformach noworepublikańskiej floty. Logiczna ewolucja, zignorowana w większości przez autorów EU i poraniona nieomijającymi niczego retconami , czy zlepek bezsensowych maszkaronów z suplementów West End Games? W przypadku braku niedostatku nerdów można to będzie na żywca przekształcić w prelkę dla każdego odbiorcy, bo o dziwo istnieją dzieciaki lubiące słuchać mojego nerdzenia. O tym można w nieskończoność, ale jak nerdów braknie, to godzinka starczy.
3. Mogę poprowadzić jakieś warsztaty sklejankowe. Mogę nawet nożyczek naprzynosić. Jednak ilość miejsc mocno ograniczona i będę wymagał pewnych zdolności manualnych i istnieje ryzyko poklejenia oraz poobcinania paluchów, więc nie każdy dzieciak się nada. W 2h chyba każdy skleiłby sobie jakiegoś ISD... Z pewnością nie mniej, bo klej musi złapać, nie przygotuję 20 wycinanek, zbyt duże grupy doprowadzą do konfliktów w kwestii kto zabiera efekt końcowy. Ale jak bardzo chcecie, to się poświęcę.
4. Jakiś imperialny konkursik polityczny? Kto za co odpowiada, komu podlega i znane osobistości?
Jeśli ktoś ma jakieś mało nerdowskie propozycje dla mnie, lub chciałby pomagiera, jestem otwarty na propozycje.
Oczywiście również starocie na zapchajdziury wygłosić mogę. Zaarin, Taje i inne takie.

Powiedz Edycie, że nic nie mamy, Polkonu nie będzie i będziemy mogli się obijać. Powrót do góry
Myślicie że sporo będzie dzieci ? Jeżeli tak to można zrobić
manualkę i porobić maski klonów do pomalowania i założenia na
głowę ( takie na gumkę) lub innych bohaterów sagi.
Ale tak też nie więcej niż 50 szt. + jakieś kredki flamastry.
ok 45min - 1 godzina

Można zrobić konkurs plastyczny na swojego ulubionego bohatera
ale trzeba by wykombinować parę sztalug , pisaki itp.
Wezmę lub namaluję jakiś przykładowy swój star wars'owy obrazek co by był jakiś wzorzec lub inspiracja.
To jest jakieś 45 min - 1 godziny .
Pytanie : jakieś fundusze na nagrody, flamastry itp?

Dla starszych mogę poopowiadać o ty jak się robi repliki, metody, materiały możliwości techniczne itp.
Ale nie wiem czy można o tym mówić dłużej niż 20 min

Mogę przygotować temat : Teorie spiskowe a filmy i seriale SF, kto od kogo czerpie inspiracje.
Wiecie, o Reptylianach , smugach chemicznych , szczepieniach , ufo , kosmiczne windy, gwiezdne wrota,
ukryte technologie, chipy , bazy na księżycu, pusta ziemia,
haarp, globalny rzad, sterowanie umysłem itp . Ale boję się że mnie zwiną zaraz po odczycie albo w trakcie więc muszę się zastanowić w końcu mam rodzinę.
Aha , Królowa brytyjska jest jaszczurką, ale to chyba wiecie?3. Mogę poprowadzić jakieś warsztaty sklejankowe. Mogę nawet nożyczek naprzynosić. Jednak ilość miejsc mocno ograniczona i będę wymagał pewnych zdolności manualnych i istnieje ryzyko poklejenia oraz poobcinania paluchów, więc nie każdy dzieciak się nada. W 2h chyba każdy skleiłby sobie jakiegoś ISD... Z pewnością nie mniej, bo klej musi złapać, nie przygotuję 20 wycinanek, zbyt duże grupy doprowadzą do konfliktów w kwestii kto zabiera efekt końcowy. Ale jak bardzo chcecie, to się poświęcę.

Pytanie : jakieś fundusze na nagrody, flamastry itp?

Mogę przygotować temat : Teorie spiskowe a filmy i seriale SF, kto od kogo czerpie inspiracje.(...)Ale boję się że mnie zwiną zaraz po odczycie albo w trakcie więc muszę się zastanowić w końcu mam rodzinę.
Powiedz Edycie, że nic nie mamy, Polkonu nie będzie i będziemy mogli się obijać.
Mistrz dnia Śro 21:22, 06 Cze 2012, w całości zmieniany 1 raz Powrót do góry


W tych sklejankach mogę Ci dopomóc, we dwóch zawsze łatwiej będzie ogarnąć stado dzieciuchów, chyba że nie chcesz pomocy?

O ile oprócz zszywania dzieciaków, pokażesz, że zasłużyłeś na zaliczenie z grafiki i pokopiujesz siatki na arkusze kartonu po rajstopkach.
Damy radę. Tak sobie myślałem, że jeszcze można zrobić R2D2 z butelek 5L oraz innych surowców wtórnych. Butelek mogę do sierpnia mieć z miliard. dnia Śro 22:39, 06 Cze 2012, w całości zmieniany 1 raz Powrót do góry
Z tym, że wtedy stanie się to tradycyjną siupą ze śmieci i przylepca, a nie pseudoporządnym sklejaniem modelu. Co nie znaczy, że byłby to zły punkt, jako że sprawdzał się na dotychczasowych konwentach doskonale, ale raczej jako osobna atrakcja o późniejszej godzinie, by uczestnicy mieli już wspomożoną wyobraźnię.
A tam od razu siupą Jak zrobię takie coś, to wtedy się zdecyduje, czy jest sens czy nie.
Dzięki kochani za zgłoszenia :* Co do pozostałych co jeszcze nie wysłali - do roboty ludziska, Polcon to droga impreza, a upusty na wejściówki piechotą nie chodzą

Póki co wysłaliśmy następującą listę zgłoszeń:

PRELEKCJE:

1. SF: Alien Invaders - motyw najeźdźców z kosmosu w kinie
2. SF: Kosmici atakować Ziemia, czyli 100 sposobów jak zniszczyć Statuę Wolności
3. SW: Wizje przyszłości polskiego fandomu Star Wars – panel dyskusyjny
4. SF: Broń przyszłości – prawda czy fikcja?
5. SW: Endor to dopiero początek – historia Galaktycznej Wojny Domowej
6. SW: Reforma floty Nowej Republiki – panel dyskusyjny
7. SF: Filmy science-fiction a teorie spiskowe
8. SW & SF: Repliki kostiumów – podstawowe zasady manufaktury
9. SW: Star Wars Crossover
10. SW: Piękne i niebezpieczne – dworki królowej Naboo

WARSZTATY:

1. SW: Zrób to sam – sklej własny model Star Wars
2. SW: Pomaluj się na modę Star Wars (dla dzieci)

KONKURSY:

1. SW: Namaluj swojego ulubionego bohatera (dla dzieci)
2. SW: Konkurs wiedzy Star Wars
3. SF: Jeden z dziesięciu (kosmitów)
4. SW: Turniej Sabacca
5. SW: Turniej Pazaaka Powrót do góry
KU*WA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzien po polkonie do Polski wracam (((((
"piekne i niebezpiecze" - dworki

podoba mi sie , ale nie płace za prawa autorskie

Dzięki kochani za zgłoszenia :* Co do pozostałych co jeszcze nie wysłali - do roboty ludziska, Polcon to droga impreza, a upusty na wejściówki piechotą nie chodzą

Póki co wysłaliśmy następującą listę zgłoszeń:

PRELEKCJE:

9. SW: Star Wars Crossover
10. SW: Piękne i niebezpieczne – dworki królowej Naboo


Jak ktoś ma jeszcze chęć to jest ostatnia szansa na zgłaszanie punktów programu Zapraszam!

Z rzeczy organizacyjnych:

- nasza sala na Polconie jest spora i znajduje się na tym samym piętrze (2.piętro) co SW Special, blok dziecięcy i sala konkursowa.

- Pani z bloku dziecięcego jest super, więc można by z nią trochę po współpracować, np. zrobić to co Luke już nadmieniał: czytanie dzieciom w strojach SW W każdym razie miejsce dla nas z takimi atrakcjami się znajdzie.

- Włodarek od Biegu Nadziei (na Polconie zajmuje się kontaktami z mediami itp.)pytał czy w kostiumach nie chcielibyśmy wystąpić w filmiku promocyjnym Polconu. Zadanie byłoby podobne do tego na stadionie - wskazywanie trasy.

- jak ktoś chciałby zostać gżdaczem to możecie się jeszcze zgłaszać. Wiadomo już, że gżdacze będą potrzebni przed imprezą i w związku z tym swoje godziny gżdaczowania można odpracować jeszcze przed imprezą, a na evencie mieć wolne
jak coś to ja robię na bloku dziecięcym a z moją "szefową" jestem na "ty" od dawna więc mogę zapewnić że dałoby współpracować na płaszczyźnie "dzieciarnia"
Na 99% niestety muszę odmówić swoją obecność.
Ja bardzo chętnie piszę się zarówno na blok dla dzieciaków jak i inne działania. Oczywiście będę w stroju :p
Dobra chłopcy i dziewczyny, poniżej link do rozpiski godzinowej na Polcon. Jak pewnie zauważycie, różni się ona od tej na stronie Polconu. Nasza (w sensie bastionowa) wersja jest aktualna i jej się trzymamy:

http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?14965,plan-godzinowy-prelekcji-w-blokach-sf-i-sw.html
Trolololo, Wyborcza nas zareklamowała

http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/5,35771,12354147,Elfy__magowie_i_postacie_z_anime_opanowaly_Wroclaw.html?i=16
Mój kolega Czesław określiłby to:
,,Ale Mi to... ja pie...lę"
Zdjęcia czyli pewnie to na co wszyscy czekali Całkiem dobry konwent wyszedł.

https://picasaweb.google.com/113265676231204821344/Polcon2012WrocAwDzien1

https://picasaweb.google.com/113265676231204821344/Polcon2012WrocAwDzien2

https://picasaweb.google.com/113265676231204821344/Polcon2012WrocAwDzien3

https://picasaweb.google.com/113265676231204821344/Polcon2012WrocAwDzien4
Foty w dechę! Załapał się praktycznie każdy kto był Szkoda tylko, że nie ma fot z Cynamonu, Starki na parkiecie wymiatały
Cóż, dzięki Wam ludziska, było zacnie. Bo o Wiadomo Kim i z Wiadomych Powodów nie będę już się wypowiadał, ponieważ zostało już wszystko powiedziane :] I tego poniżej też nie będę komentował, sry, ale kojarzy mi się tylko z jednym XD

https://lh4.googleusercontent.com/-kYpiKphCZVI/UDpLACwSg6I/AAAAAAAAAQU/z1DuhA5onag/s844/Polcon+2012%2C+Wroclaw+125.jpg

Na koniec zaintonuję starą, dobrą przyśpiewkę: "Pooolcoon to stara..."

Starki na parkiecie wymiatały

się wie. Ale oprócz Starków był jeszcze Skrzat
Przy Starkach to praktycznie mnie nie było widać, chodź z czasem pokazywałem się to tu, to tam. Dzięki wielkie za ten konwent. Jak widać, w w efekcie trafiłem tutaj (Wedge, dzięki, że tyle o tym forum mówiłeś i w końcu mnie przekonałeś).

Przy Starkach to praktycznie mnie nie było widać, chodź z czasem pokazywałem się to tu, to tam. Dzięki wielkie za ten konwent. Jak widać, w w efekcie trafiłem tutaj (Wedge, dzięki, że tyle o tym forum mówiłeś i w końcu mnie przekonałeś).

Do usług Oj tam nie było widać, było było, Skrzat-bateryjka też rządził! I nie można zapomnieć o Foolecku, który jak zwykle żadnej nie odpuścił
Oj Skrzat jak to nie było Ciebie widać ? A kto nosił Starka na rękach?

https://picasaweb.google.com/icomoon13/27Sierpnia2012?authuser=0&feat=directlink

A w nim również początek kultowej wyprawy Bounty HunteraZazwyczaj wszyscy jesteśmy na zdjęciach poza Urthoną ale nie tym razem.
Początek LEGENDARNEJ wyprawy
Dzięki, dzięki. Za chwilę wskoczy to zdjęcie na fb, ale najpierw potrzebuję kilku informacji, bo syn Yody z tekstem: "Rzuć go, a on poleci." będzie zapamiętany długo, a nawet bardzo Cztery piękne dni.
A tutaj coś od Strasznej Czwórki Dziewcząt:
https://picasaweb.google.com/111730222703956041561/Polcon2012
Akademia Jedi i atak na Starka!
O, wreszcie jestem na jakimś zdjęciu w kostiumie, dzięki
Proszę Przepraszam za jakość niektórych zdjęć, ale to w sumie nie mój aparacik
Następnym razem musimy wziąć czynny udział w Akademii Jedi... ; P
(Ven- zdjęcia bez selekcji... jesteś zła. )
Jak to bez selekcji?! Przecież była! Nawet nie wrzuciłam swojego z zacnym Starkiem, bo wyszłam jak trzy du*y za krzaka!
Dobrze, dobrze- możesz utwierdzać mnie w przekonaniu, że powinnam przestać nosić dumne miano Yody i pogodzić się z Jar Jar'em. Na Pyrkon się ucharakteryzuję i zasilę szeregi jako nadworny błazen.
Czasu do Pyrkonu jeszcze troche jest, także zdążysz, skoro tak bardzo tego pragniesz

Dobrze, dobrze- możesz utwierdzać mnie w przekonaniu, że powinnam przestać nosić dumne miano Yody i pogodzić się z Jar Jar'em. Na Pyrkon się ucharakteryzuję i zasilę szeregi jako nadworny błazen.

Mamy wprawdzie Małego Yodę i dużego Yodę, ale zielonych stworków nigdy za wiele

Początek LEGENDARNEJ wyprawy

Tam i z powrotem.
Wędrówka bohatera mitycznegoNa Pyrkon się ucharakteryzuję i zasilę szeregi jako nadworny błazen.
A co z naszym projektem? No wiesz... Mi już Kruczkowa rysuje projekt rękawicy. Będę bawić się z plastikiem i żelastwem <3

Chociaż wizja Soph jako Jar Jar napawa mnie wielkim optymizmem Wszyscy chyba wiedzą jaką scenę mam na myśli, prawda?
Młahah!
http://kwejk.pl/obrazek/1391594/best-cosplay.html

Nie mogłem się powstrzymać


Taśma klejąca , zaczyna minie prześladować
Miałem tak kiedyś z amoniakiem. Gdzieś po pół roku szczęśliwie przeszło.

Miałem tak kiedyś z amoniakiem. Gdzieś po pół roku szczęśliwie przeszło.

http://www.youtube.com/watch?v=KGLr7fct0jk

http://kwejk.pl/obrazek/1391594/best-cosplay.html

Nie mogłem się powstrzymaćTURLAM SIĘ ZE ŚMIECHU ;D
Ravowi rośnie godna konkurencja Hahahaha
ja wiem, że to "trochę późno", ale nie wszytskim podziękowałam za przyjście na moje wykłady więc

DZIĘKUJĘ BARDZO!!! NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!!https://picasaweb.google.com/icomoon13/27Sierpnia2012?authuser=0&feat=directlink

A w nim również początek kultowej wyprawy Bounty Huntera


Początek LEGENDARNEJ wyprawy
Początek LEGENDARNEJ wyprawy

Tam i z powrotem.
Wędrówka bohatera mitycznego


http://kwejk.pl/obrazek/1391594/best-cosplay.html

Nie mogłem się powstrzymać

Taśma klejąca , zaczyna minie prześladować
Nie tylko ciebie jednego

Fotki:
https://picasaweb.google.com/100390044060080561690/Polcon2012232608 Powrót do góry
O, mamy choć kilka zdjęć z epickiego chodnika na Norwida! Dzięki Bounty
Nie ma za co, Łedżu. Na koniec chciałbym dodać, że przepraszam za tą Akademię Jedi - to mnie dzieciaki miały składać do całości jako klona a nie Krzyśka. Czuję rozczarowanie (samym sobą też) z jednej strony, lecz z drugiej złość wielką, bo to organizatorzy zrobili tak że Nam przesunęli pokazy, a ja nie mogłem być jednocześnie w dwóch miejscach na raz, a z kimś się umówiłem wtedy i... wszystko szlag trafił - nie wiem już co tym myśleć a tym bardziej mówić - gdyby nam nie przesunęli pokazów, byłoby cudnie a tak? Bez komentarza po prostu... :/ Powrót do góry

Nie ma za co, Łedżu. Na koniec chciałbym dodać, że przepraszam za tą Akademię Jedi - to mnie dzieciaki miały składać do całości jako klona a nie Krzyśka. Czuję rozczarowanie (samym sobą też) z jednej strony, lecz z drugiej złość wielką, bo to organizatorzy zrobili tak że Nam przesunęli pokazy, a ja nie mogłem być jednocześnie w dwóch miejscach na raz, a z kimś się umówiłem wtedy i... wszystko szlag trafił - nie wiem już co tym myśleć a tym bardziej mówić - gdyby nam nie przesunęli pokazów, byłoby cudnie a tak? Bez komentarza po prostu... :/

Ale nie ma o czym mówić, przecież ubraliśmy Krzyśka i obyło się prawie bez taśmy!


Ale nie ma o czym mówić, przecież ubraliśmy Krzyśka i obyło się prawie bez taśmy!

Tak wiem Issu, wiem - wiem, że mnie pocieszasz i etc., dzięki. Domyśliłem się, że to Ty tak to zwięźle ujmiesz i wiesz co... przyznam Ci rację - nie ma już o czym mówić. (tak jak o tym wspomniałem wcześniej...).

A co do taśmy - nigdy więcej nie użyję niebieskiej - paskuda mi zrobiła niechcianego battle demage'a i wygląda to - kurczę, będę klon-zebra normalnie na StarForcie xD
Czy ja na tych zdjęciach widzę słynnego Szamana?
Fajne relacje Kasy i Urthony z Polconu pojawiły się na Bastionie, polecam lekturę:

http://www.gwiezdne-wojny.pl/tekst.php?nr=3126