ďťż
Home chevysphereWrocałw - Happening w ramach ESK, Polcon 2016. PILNEPolcon 2013 - Warszawa (29 sierpnia - 1 września)Polcon 2012 Wrocław09.03.2016termin treningĂłw?sloty!!CV Imperiada - Lipiec 2012Drugi konkurs whomanistycznyDoctor Who i DemotywatoryProgram do loga Lista plików mp3 do pobrania, pobierz, download
692 ruth benedict wzory kultury opracowanie
Lista plików rar do pobrania, pobierz, download
Wtem wszystko zagłuszają szelesty i hurgot przybywających biesiadników - kohorty robaków drążących ziemię...
Villa Toscana [2009]
Samoksztalcenie Anestezjologia i intensywna terapia, Samokształcenie Anestezjologia i intensywna terapia
Link
 

chevysphere

HELP.
Czy ktoś z Was posiada kołczan skórzany bądź pseudo skórzany w kształcie tuby i mógłby mi go pożyczyć na Polcon (29.08 - 1.09)? Nieważne w jakim on będzie stanie, byleby można było go przewiesić przez ramię i włożyć do niego raptem dwie strzały.
Po co go potrzebuję? Do cosplayu Connora z AC III. Tomahawka mam, łuk mam, strzały sztuk dwie mam, ale kołczanu... Ni mo. Niby mam wielkie kieszenie przy "kurtałce", ale jednak głupio w nich nosić te strzały...
Oferuję zgrzewkę browarów lub domowe ciasteczka za wybawienie mnie z kłopotu! :x tutajpoczkategori


Przeczytałem "(...) w kształcie DUPY" ;
Załatw mi skajowe siedzenie z Ikarusa, czy coś, to ci zrobię.

Ale i tak wstyd nam przynosisz jadąc tam. Seller i larpy u Carno to jedno, ale JP na 100%.
Potrzebuję go tylko na tą jedną imprezę, dlatego nie widzę sensu w marnowaniu materiałów i czasu, aby go sklejać.. I tak kapotkę mam wypożyczoną, więc ona jest zwyczajnie do zwrotu.
To, że kilka (lub kilkanaście, nie wiem ile to tam jest) osób z fanklubu nie lubi Warszawki i ludzi, których ja w ogóle nie znam (btw - ja nie chodzę na żadne larpy i rpg), to nie znaczy, że nie mogę dobrze się bawić na Polconach, szczególnie, że razem ze mną jadą niektóre osoby z PyrLandii... Od początku nie mieszam się w te 'brudy', bo zwyczajnie ich nie ogarniam i uważam, że mnie nie dotyczą. Ja po prostu lubię z Wami się spotkać i pogadać.
Amen. ; x


http://www.spalaczbenzyny.pl/media/masc_na_bol_dupy.png

HELP.
Czy ktoś z Was posiada kołczan skórzany bądź pseudo skórzany w kształcie tuby i mógłby mi go pożyczyć na Polcon (29.08 - 1.09)? Nieważne w jakim on będzie stanie, byleby można było go przewiesić przez ramię i włożyć do niego raptem dwie strzały.


Masz takie hm, tuby jak na przechowywanie projektów, plakatów i etc? Jeśli nie, to idź np. do sklepu malarskiego i tam powinni mieć takie kartonowe tuby (z paskiem lub bez, różne wielkości) i przemaluj ją na brązowo, weź jakieś sznurki i upleć coś z nich, przyklej super glue i gotowe. Jak nie, to po prostu jak masz na chacie karton lub nawet brystol, to zrób taką tubę i powinno być ok.
Myślałam nad tym, ale ten strój jest za ładny, aby go 'niszczyć' prowizorką. Aczkolwiek udało mi się załatwić sobie kołczan, tyle, że nie tubę... Ino jakby ktoś jednak stwierdził, ze takowy posiada i chciałby mi go pożyczyć, to temat niech sobie jeszcze powisi.
Ale dziękuju za pomysły tutajpoczkategori