ďťż
Home chevysphereDni Fantastyki 2013 - 25-26 Maja, WrocławFantasy Expo - Wrocław, 13.10.2013Event na moście - Wrocław, 20 czerwca 2015WYSTAWA WOLIERY vol. 8 MUZEUM WSPÓŁCZESNE WROCŁAWMajor ! Wrocław ! 18-20.03.2011Opowiadanie o Luke'u i Vader w Tygodniku Wrocławskim07.06.2014 Festyn WrocławWystawa Lego w Arkadach WrocławskichWrocławski Bieg NadzieiWrocławski Boba Fett Lista plików mp3 do pobrania, pobierz, download
692 ruth benedict wzory kultury opracowanie
Lista plików rar do pobrania, pobierz, download
Wtem wszystko zagłuszają szelesty i hurgot przybywających biesiadników - kohorty robaków drążących ziemię...
Villa Toscana [2009]
Samoksztalcenie Anestezjologia i intensywna terapia, Samokształcenie Anestezjologia i intensywna terapia
Link
 

chevysphere

Pilna informacja prosto od Mary Franklin:

Good morning!
I have an open invite to costumed Star Wars fans to attend the premiere screenings of Rebels in Poland! Please share this invite with your clubs.

Saturday, September 27th for all locations.

Each of the theaters listed below will accept up to four (4) costumed fans to participate in the events (in Star Wars costume). Each screening starts at 12 noon, so the four costumed fans should be there in advance if possible. There will be a place for them to change and store their costumes.

Costumers who want to be one of the four to participate please RSVP to this email: SWHelios@gmail.com.
The costumers will be accepted on a first-come, first admitted basis.
IMPORTANT: When you RSVP put the name of the city in the subject line!

Because this is an open invite, I do not need to see the costumes or approve them for this event. Have a great time, and enjoy Rebels!

Z kin na naszym terenie mamy:

1) LEGNICA CH Galeria Piastów Kino Helios 59-220 Legnica, ul. Najświętszej Marii Panny 9
2) LUBIN CH Galeria Cuprum Arena Kino Helios 59-300 Lubin, ul. Gen.Władysława Sikorskiego 20
3) WROCŁAW CH Magnolia Park Kino Helios 54-204 Wrocław, ul. Legnicka 58

A więc w skrócie - maksymalnie cztery osoby w kostiumach na każde kino, możemy więc podzielić siły (np. jedna ekipa Wrocław, druga Lubin, ewentualnie trzecia Legnica). Zasada brzmi kto pierwszy ten lepszy, więc jeśli chcemy to musimy się prędko decydować.

Kto za, kto przeciw? tutajpoczkategori


Mogę obstawić Magnolię w Codym mimo że po Kasynie ale nie sam.
Ja nie dam rady.
Z tego co mi wiadomo to część ludzi ma już wygrane bilety na wejście do Magnolii.


Ja z Krzychem ewentualnie i mam nadzieję, że wejściówki nam nie przepadną Inaczej sprawa do przemyślenia. dnia Sob 13:34, 13 Wrz 2014, w całości zmieniany 1 raz tutajpoczkategori
Mnie wtedy nie ma, także odpadam.
Nawet wygrałam właśnie bilet i nie mogę iść, smutam
Śmigam z chłopakami do Magnolii, ale średnio chce mi się w przebieranki bawić. Jak to przez Mary, to non profit, czy coś z tego mamy?
A to był konkurs w Heliosie na wejściówki? Szkoda, że nikt się nie poczuwał by poinformować o tym innych członków fanklubu. No cóż.
Ależ przecież mówiliśmy o tym na spotkaniu w byłym Globie


Wysłałem wczoraj liste pytań, które moim zdaniem były ważne. Chodziło o to na co możemy liczyć w zamian, czy jest możliwość zwrotów, co z zaproszeniami na Rebels, czy w ramach współpracy mozemy liczyć na gadżety na potrzeby organizacji. No i Helios rozwiał wszelkie wątpliwości........:

1. Lista kontaktów do odpowiednich kin przekażemy oczywiście w momencie otrzymania listy uczestników.
2. Ze swojej strony oferujemy na każde kino Heliosa + Atlantic w Warszawie po 4 jednoosobowe zaproszenia na seans Star Wars Rebelianci
3. Nie przewidujemy w naszym budżecie pokrycia kosztów przejazdów. Dlatego zdajemy sobie sprawę, że ewentualni , chętni uczestnicy będą mieszkańcami miast tożsamych z lokalizacjami kin Helios.
4. Nie posiadamy gadżetów do filmów oraz plakatów, które moglibyśmy sprezentować
5. Jeśli chodzi o ewentualne gadżety dla Organizacji proponuję kontakt z Panem Błażejem Staryszakiem Blazej.Staryszak@disney.comSkopiowane z forum Rebela. Właściwie wychodzi murzynowanie za miskę ryżu
L
Jako że zbliża się termin, to mam pytanie: czy jakakolwiek odpowiedz poszła z jakąkolwiek deklaracją do Disneya? Znaczy się, czy ktoś jest zadeklarowany na 100%, czy jest to na zasadzie "kto przyjdzie ten przyjdzie oficjalnie"?
Nie, nikt nic nie pisał o nas, ani nikt się oficjalnie nie zgłaszał, także kto może ten przyjdzie w koszulce fanklubu/kostiumie/z mieczem w dłoni itp.
A gdzie można wyrazić ubolewanie, że nie dali wersji z napisami?
Wrzuciłem krótką notkę ze zdjęciem z premiery na fanpage WFGW.

A co do serialu: pamiętając jak rozwijało się TCW, jestem jak najbardziej na tak
Rebels JUŻ jest lepsze od TCW, plus Williams, plus szturmowcy i tajówki, plus "pierwsze spotkanie z Jedi"
Pierwsze spotkanie z Jedi wygrywa wszystko