ďťż
Home chevysphereFantastyczne Bachanalia, 14-16.09.2012, Zielona GóraOfensywa Teatralna, 26-27.10.2012, Poznań50. Spotkanie Toruńskiego Imperium - 10.11.2012NOWY SEZON TRENINGOWY 2011/2012C (czyli 100.) Imperiada - Luty 2012!CX Imperiada - Grudzień 2012CVI Imperiada - Sierpień 2012CVIII Imperiada - Październik 2012CV Imperiada - Lipiec 2012CVII Imperiada - Wrzesień 2012 16 - Zaklęta miłość.rmvb
Lista plików mp3 do pobrania, pobierz, download
Lista plików jpg do pobrania, pobierz, download
WILD jak go stosować
[30.01.10]The Amp Jackers - Muffin (The Muffin Remix)
513, Struktura organizacyjna zespołu projektowego, Struktura organizacyjna zespołu projektowego
Link
 

chevysphere

Seria przewidzianych przez wieszczów, religie i programy komputerowe katastrof ustawia się w kolejce by zniszczyć wszelkie formy życia i pogrążyć Ziemię w Chaosie. Kataklizmy zapowiadane przez Majów, Proroctwo Oriona, które mówi o spustoszeniu ludzkości, kolizja z planetą Nibiru, przebiegunowanie Ziemi, klęski żywiołowe przewidziane przez Web Bota chcą pokrzyżować nam plany. Nie daliśmy się jednak zastraszyć! Zamiast spędzać ostatnie chwile z najbliższymi, godzić się z największymi wrogami oraz spełniać nasze najskrytsze marzenia już od kilku miesięcy przygotowujemy dla Was Pyrkon – Ogólnopolski Festiwal Miłośników Fantastyki. Uważamy, że ciężka praca, wielogodzinne dyskusje, setki (jeśli nie tysiące!) e-maili zaowocują tym, że ten największy konwent w Polsce będzie godny końca świata.
Będziecie mogli sprawdzić to na własne oczy w weekend 23-25 marca 2012 roku. Gdzie? Zachęceni Waszymi pozytywnymi wypowiedziami - wzorem ubiegłego roku - spotkamy się w centrum konferencyjnym na terenie MTP. Ogromna ilość atrakcji, którą dla Was przygotowujemy sprawiła, że potrzebujemy znacznie więcej miejsca i do dyspozycji będziemy mieli aż trzy pawilony: 14b, 8a i 7. Nie uległa również zmianie baza noclegowa – ponownie gościć nas będzie Liceum Ogólnokształcące nr 2.

Co sądzicie? Strona to http://pyrkon.pl.
Ktoś się wybiera?


Jako 1/3 prezesa powinienem dawać dobry przykład, więc nie mówię nie.
A jaka motywacja do tego będzie, to oczywiście zależy od zasięgu akcji JP2012, choć z doświadczenia można przyjąć, że zawsze się trafi ktoś, dla kogo warto wydać te parę zł na zniżkowy bilet PKP i kopsnąć się do pyrlandii.
U mnie wyprawa na JP zależy od zasobności portfela, a póki co jest z tym słabo;)

U mnie wyprawa na JP zależy od zasobności portfela, a póki co jest z tym słabo;)

Skończyłbyś kostium to może jako Legionista byś jakąś refundację dostał...ale jak nie to nie, przecież nikt nie będzie cię na siłę namawiał

Ja nie mam w tegorocznych planach Pyrkonu, co nie znaczy, że nie ma szans na moją obecność Po prostu na razie nie planuje tam być.


Jechać mi na Pyrkon a nie jakieś JP, dawno waszych mordek nie widziłem
No cóż ja pozostaję wierny hasłu JP Poza tym no cóż mój portfel raczej wybierze wznowienia No termin mi niezbyt leży, ale podobno nigdy nie mów nigdy
A Ty Luke lepiej odkładaj kasę na StarFroce 2012, a nie tutajpoczkategori
Dla mnie Pyrkon był zawsze najmniej sympatycznym konwentem, na jakich byłem, a więc... JP!

Zbieram w tym roku siły na Avangardę, może się uda
ja tam i tak się wybiorę

Zbieram w tym roku siły na Avangardę, może się uda
Tatku, co z tobą? Ten konwent już nawet Sellerowi przestał się podobać.

Czyli na dziś dzień tylko Ś-ce i Komandor są zainteresowane? Z reszty kraju nikt hasłami JP nie rzuca, a wręcz przeciwnie, a wy jęczycie. Abo kasy nie ma, a bo niefajnie. Dwie godzinki w pociągu za parę groszy i darmowa szkoła to taki straszny wydatek? Przynosicie wstyd nowej władzy, ot co!Czyli na dziś dzień tylko Ś-ce i Komandor są zainteresowane?


Eeeee!! Czy ja powiedziałem ze jadę xD nie przypominam sobie Po za tym jakoś nigdy mnie nie ciągnęło na Pyrkon tutajpoczkategori
Ja nie jadę jednak : D! Wybieram się raczej na Polcon lub jakiś anime w najbliższym terminie : )

Ja nie jadę jednak : D! Wybieram się raczej na Polcon lub jakiś anime w najbliższym terminie : )
jakieś? doprecyzuj

Ja nie jadę jednak : D! Wybieram się raczej na Polcon lub jakiś anime w najbliższym terminie : )
jakieś? doprecyzuj

Miał na myśli Magnificon X, na który razem się wybieramy w kwietniu do Krakowa
aa magni...ja tam czekam na magicon,.,,
Parę osób jednak jedzie, więc trzeba by uzgodnić jakiś pociąg. Konwent zaczyna się w piątek o 15.
Uwzględniam tylko regio, bo jedynie Rav tu kasą sra.
Aby zdążyć na start, trzeba by jechać z rana i jedyny pociąg w tych okolicach, to 67931 10:23-13:57. Akurat żeby sobie iść do knajpy i niczego nie opuścić.
Ja jednak mam teoretycznie zajęcia do południa, więc bardziej pasowałby mi 67933 14:45-18:19. Na wieczorne picie się wyrobimy a i z botsem bym sobie ponerdził.
Dla ludzi pracujących jest jeszcze 6533 16:49-20:19.

Ewentualnie w sobotę 6531 07:29-10:55 i 67931 10:23-13:57, ale na pół konwentu to nie ma co jechać.

Wszystkie kosztują 26 zł za bilet normalny.

Co panowie na to?
dobra mała zmiana, Ty Stele będziesz jechał tym 14:45, tak?
Zamierzałem olać zajęcia i śmigać rannym. Zjadłoby się obiadek i przyszło na początek. Jakbym miał jednak w związku z tym cisnąć samotnie, czy coś, mogę się dostosować.

Aktualne ustalenia to Regio 14:45. tutajpoczkategori